Zavrieť

Porady

Kde zohnat papier na vonave stromceky do auta?

ahojte, kde sa dá kúpiť, alebo zohnať papier, z ktorého sa vyrábajú voňavé stromčeky do auta? A čo a ako treba použiť, aby zostal voňavý?
Naposledy upravil ivka70 : 25.11.15 at 19:33
Peggynka Voňavý zostane,keď ho nerozbalíš
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

    mám svoj svet Peggynka
    Tieto stromčeky sú napustené esenciálnymi olejmi,ktorých vôňa vyprcháva tým skôr,čím je v priestore teplejšie.Kúp si 100gr. sódy bicarbony,nasyp do malej fľašky s uzáverom,kvapni na sódu 10kv. obľúbenej vône a do vrchnáčika urob dierky. Po vyprchaní vysyp a opakuj.Máš lacný a v podstate ekologický osviežovač
    11 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    buchač Mám tušák, že tu ide o niečo iné.

    adeel sa skôr zaujíma z dôvodu nejakej hromadnejšej výroby a následného byzňisu.
    Peggynka Kukla som,že hoby,nie podnikanie
    misoft ...a neskôr sa bude pýtať, ako rozbehnúť obchod... ale máme ešte 299 dní....
    Peggynka však poradíš,nie?
    buchač Peggynka (Dnes 19:48) Kukla som,že hoby,nie podnikanie
    ======================

    Aj ja robím nože ako hobby.
    Ale prípadnému byzňisu sa nebránim. Už nejaké €€€ zarobil...
    Anika61 To aj mne napadlo-že byzňis...ale,keď taký stromček stojí od 1€..... fúuuu tak si neviem predstaviť,že niekto by chcel kupovať špecialny papier a esencie :-) :-) :-) :-)
    Anika61 Ale možno si chce vyrobiť len dáky špciálny na Vianoce...
    misoft ...napr. so špecifickou vôňou, inšpirovaný tým ho*nomanom.....
    misoft Juraj... hej, máš hobby, lenže to tu neponúkaš ako obchod, ale ako dielo svojich rúk a šikovnosti... že niekomu predáš, to predsa tu nezverejňuješ...
    buchač misoft (Dnes 08:42) Juraj... hej, máš hobby, lenže to tu neponúkaš ako obchod, ale ako dielo svojich rúk a šikovnosti... že niekomu predáš, to predsa tu nezverejňuješ...
    ==================

    Kuwa...a zabijem sa, keď som taký slušný ??? Musím aj ja byzňis rozbehnúť.
    Kuwa...hento je na predaj ..
    Cena 150 €

    http://www.porada.sk/attachment.php?...6&d=1412799613
    misoft Ak by ešte tento https://en.wikipedia.org/wiki/Ragnar_Lodbrok žil, možno by odkúpil.....
    Inak - pekný kúsok....ale neponúkaj psychopatom.... aby ťa s nimi nespájali....
      zbaliť

    sances je offline (nepripojený) sances

    sances
    Neviem, v Košiciach je jedno papiernictvo kde majú aj všelijaké lepenky a potom by som ešte vyskúšal predajne pre modelárov

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Silne pochybujem, že ako fyzická osoba zoženieš materiál na ten stromček ...mimochodom, klasický papier to nie je. Môžeš si nájsť len nejakú primeranú náhradu.
    Ide o špeciálnu tvrdenú lepenku s určitými vlastnosťami, ktorá vylučuje danú látku-vôňu do prostredia.
    Samozrejme, že trvanlivosť je len na dobu určitú.

    Použiť na obnovenie vône môžeš použiť hociakú vôňu...kľudne aj čpavok, čikuli, alpu...látka vydrží, pokiaľ sa neodparí.

    Kde zohnat papier na vonave stromceky do auta?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.