Zavrieť

Porady

Môžem vo vyšlej faktúre účtovať osobitne tovar a osobitne montáž?

Dobrý deň, prosila by som o radu. Máme tovarový sklad a niektorým zákazníkom dodávame tovar aj s montážou. Vtedy sa mi z tovaru stáva materiál. Ide o osvetlenie v domácnostiach a firmách aj veľa položiek zo skladu a nejaké služby. Nepodarilo sa mi ale nejakým jednoduchším spôsobom zistiť nákupné ceny tovaru týkajúceho sa faktúr s montážou, preto by som sa rada poradila, či je to také strašné keď nechám tovar na výdajke na 504 a na faktúre na 604 a službu na faktúre dám na účet 602? Alebo mi viete niekto prosím vás poradiť ako by som si to v programe Pohoda vedela zistiť? Ďakujem, Maša
Naposledy upravil maša : 01.12.15 at 04:35
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    Preúčtovať tovar na materiál buď na sklade, alebo 504-, 501+,. V skladovej cene do účtovníctva, v dohodnutej cene odberateľovi. A komplet celé účtovať ako službu.
    maša Ďakujem za posunutie, ale nie som si istá či je to takto správne. Máte s tým niekto skúsenosti? ďakujem

    Môžem vo vyšlej faktúre účtovať osobitne tovar a osobitne montáž?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.