Zavrieť

Porady

informacia - lesník v PS

dobry den neviem ci by mi vedel niekto poradit. Chcem sa informovat ako sa da dostat do Pozemkového Spoločenstva ako lesnik. Ak by som mohol poprosit zaslat informacie na email. bol by som vam velmi vdacny vopred dakujem.
Naposledy upravil Mária27 : 14.12.15 at 17:01
3 komentárov     zbaliť
kopretinka nikto ti na email písať nebude,tu sa radí verejne.
Mária27 PZ je policajný zbor?
janik2 pardon som zle napisal do POZEMKOVEHO SPOLOCENSTVA.....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Pišta6 je offline (nepripojený) Pišta6

    Pišta6
    No, ak sa chceš zamestnať v PS ako Odborný lesný hospodár(OLH), tak musíš ísť za predsedom PS, či majú voľné miesto.

    Ak sa chceš len dostať do PS, musíš si kúpiť podiel od niektorého spolupodielnika, aj keď ti to bude asi zbytočné, pretože ti to nezaručuje, že ťa vezmú za OLH, inak sú ti tie podiely k ničomu, jedine, že ti spravia radosť

    Ak ale nemáš známosť v PS, buď OLH, ekonómku, alebo predsedu, tak sa tam dostaneš ťažko, väčšinou je to po známosti, inak nebývajú veľmi komunikatívni, lebo sú zvyknutí, že sa im tam nikto nestará do toho, čo robia. Ale nikdy nevieš, môžeš natrafiť aj na príjemných a ochotných

    informacia - lesník v PS

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.