Zavrieť

Porady

Nakup tovaru a nasledne jeho donaska - ako prijimat peniaze ?

Dobry den.
Chcel by som ponukat sluzbu expresnych nakupov a donasky. Islo by o to, ze po zavolani zakaznika by som mu isiel urobit nakup napr. do hypermarketu (do kvetinarstva, atd.) a doniesol mu ho. Zakaznik by mi mal zaplatit cenu nakupu, plus sumu za donasku (napr 5€).
Chcem sa opytat, ako mam primijat peniaze ? Zakaznik mi da peniaze za nakup aj za donasku spolu. Je legalne, ak ja mu dam blocek z hypermarketu plus blocek odomna so sumou len za donasku ( napr. tych5€ ) ? Alebo na blocku odomna musi byt aj suma za nakup v hypermarkete ?

Druha otazka je, ci potrebujem na taketo kurierske sluzby ERP ?

Dakujem za odpoved.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    ja by som to riešila tak, e mu dáš bloček z hyper plus druhy za platbu tebe za donášku. Ale po pravde, nechce sa mi dnes pozerať, či toto spadá pod registračnú pokladňu
    panslav Vdaka za radu.

    V tej prilohe č. 1 sa nenacahdzaju kurierske sluzby, takze tym padom, budu stacit prijmove doklady. Mylim sa?

    Nakup tovaru a nasledne jeho donaska - ako prijimat peniaze ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.