Zavrieť

Porady

Je správne ak mi soft robí v poradí už druhý dodatočný KV k DPH a ťahá mi tam údaje aj z prvého dodatočného KV?

v 5/2015 bol podaný riadny KV, v 7/2015 som zistila nesprávne IČ DPH, tak som podala dodatočný KV. A teraz v 12/2015 došla faktúra z Maďarska za 5/2015. Tak urobím dodatočné daňové a znovu dodatočný KV, ale zobrazí mi v ňom aj tú opravu ktorú som robila v prvom dodatočnom KV. Je to tak správne? Ja som si myslela, že mi dotiahne len údaje, ktoré sú prvý raz opravované alebo pridané.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    Na soft sa nespoliehaj, napr. mne robí opravné KV, ale aj dodatočné vždy rovnaké - úplné. Vieš, že v dodatočnom uvedieš len zmeny, takže v druhom už nezadáš zmeny, ktoré si uviedla v prvom dodatočnom. U teba to zrejme bude len záznam "nový údaj" na tú faktúru z Maďarska.

    Je správne ak mi soft robí v poradí už druhý dodatočný KV k DPH a ťahá mi tam údaje aj z prvého dodatočného KV?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.