Zavrieť

Porady

Aký je to materíal izolácie (Azbest?)

Čo je toto za material použitý v stupačke na izoláciu okolo rozvodov a panelu.Vďaka.

http://leteckaposta.cz/622179209
Naposledy upravil salomen 33 : 10.01.16 at 10:36
IMG_20151229_105436.jpg  
IMG_20160110_112929.jpg  
IMG_20160110_112913.jpg  
IMG_20160110_112856.jpg  
1/1
misoft Nedávaj obrázky na nejaké úložiská, kto má to potom sťahovať, aby to tu videl? Vlož to predsa ako prílohu/súbor/obrázok priamo na Porade.
vlado 33 Odtrhni z toho kúsok, odfoť to s fotoaparátom, nie s prdítkom.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

    vlado 33
    Vyzerá to ako hobra https://www.google.sk/search?q=hobra...w=1536&bih=707
    Ani azbestu sa nemusíš báť, ten škodí iba keď sa nadýchaš jeho častíc, pri rezaní brúsení atď. Ja som sa nadýchal toho svinstva, ešte žijem.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    misoft I ja - mali sme z toho protipožiarny nástrek veľkej haly, na zemi kopa prachu z toho....
    misoft Veru - je to svinstvo.... mal som asi šťastie.... 12 rokov som v tej hale mal materiál uložený, musel som tam denne chodiť..... Vyzametať sa to nedalo, vodou vystriekať von dupľom nie - bola by z toho biela brečka.
    vlado 33 Urob skúšku. Odtrhnutý malý kúsok daj na plameň (šporak alebo iný). Pokiaľ po odobratí z plameňa bude naďalej dymiť a bude mať snahu horieť, je to hobra. Pokiaľ okamžite zhasne bez dymu, je to protipožiarný materiál. Ja stále tvrdím, že hobra.
    vlado 33 Ešte doplním. Pokiaľ sa materiál v mieste ohrevu začne topiť a po vychladnutí v mieste vznikne tvrdá hrudka, jedná sa o dosku zo sklených vlákien. Dnešný moderný materiál napr. Nobasil. Azbet ostáva bez zmien na povrchu po ohreve.
      zbaliť

    Aký je to materíal izolácie (Azbest?)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.