Zavrieť

Porady

Praskanie klbov -Všetky

Zdravím.Viete mi niekto poradiť alebo máte skúsenosť z praskaním klbov ale všetkých od krčnej po klby na rukách,laktoch ,zápestiach a podobne.Teda vylúčme nejaký konkretný problém z jedným klbom.Mám problém z ramenom mám v ňom zápaly.Može sa zápal rozšíriť na iné časti tela?Ešte to nie je vyriešené.V lete som mal aj kliešte.Bez prejavov.Ako keby aj šlachy odchádzali pretože nedávno mi vyberali aj uzlík z prsta,začínam mať problém aj v mieste upevnenia Achylovky na patu.Napadlo ma či sa mi nejako nerozbíja kolagen v tele ten je aj v šlachách aj v klboch.Teda kolagenáza.Uvítam každý názor pretože fakt tomu prestávam rozumieť.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

    Som Anika61
    A myslíš,že my tomu budeme rozumieť viac...vyhľadaj lekára-najlepšie odborného...ortopéda,reumatologa...nech ti urobia rozbor krvi na zápalové procesy,prípadne aj na boreliozu....zaraď do jedálnička huspeninu...
    http://zena.atlas.sk/praska-vam-v-kl...by/542683.html
    Naposledy upravil Anika61 : 10.01.16 at 13:14 Dôvod: dopl.

    niky32123 je offline (nepripojený) niky32123

    niky32123
    Mne tiež praskaju klby: celá chrbtica, ramená lakte zápästia nohy to isté. Ortopéd mi povedal že je to hypermobilny syndróm. Jediné riešenie ísť k ortopédovi nech vám povie diagnózu.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    danse Ja mam ten isty problem, nie je to nic zavazne, len s vekom sa to zhorsuje a aj to pobolieva.....Mne bolo odporucene pravidelne spevnovat svalstvo, tak sa tie klby nebudu tak skoro opotrebovavat, vyhovuje mi pilates cvicenie a rehabilitacia, cize masaze, bankovanie a pod. A este je dobre okrem zdraveho jedalnickam pridat nejake doplnky s kolagenom....
    lujza.j Tiez som hypermobilna...nic mi nepraska.....
    danse Mne do tridsiatky nic nepraskalo, postupne sa to zhorsuje...
    lujza.j Mam sviezich 47
    danse Tak to je super :-) Niekto sa ma....Vela dalsich sviezich rokov :-)))
      zbaliť

    Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

    Terezia13
    jediné odporúčanie - navštíviť lekára, to je veľmi všeobecne napísané a príčin môže byť veľmi veľa - takže jedine lekár
    salomen 33 Lujza prečo si tu dala tie linky?Že to má stým niečo spoločne či ako?Veď o tom ramene som tu písal je to následok tej kľúčnej idú mi to za 2 týždne rozpýliť.Ale prečo mi praská celý človek?Hypermobilita klbov to asi nebude pertože zatial to praskanie je nebolestivé a zdaleka nemám nadmerne ohybné klby skor naopak.Myslel som niečo takéto druhý odsek:
    http://www.nutraceutica.sk/sk/nutace...orovy_caj.aspx

    Praskanie klbov -Všetky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.