Zavrieť

Porady

Adobe flash player nejde vôbec nainštalovať

Zdravím, mám problém nejde mi nainštalovať adobe flash player...používam mozillu, samotný súbor mi stiahne, ale pri rozkliknutí sa nič nedeje...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Odtiaľto:
    https://get.adobe.com/cz/flashplayer/otherversions/
    Musíš určiť Operačný systém, potom nižšie pre čo - FP 20 for Firefox - NPAPI, zrušiť inštalovanie Volitelná nabídka (McAfee) - stiahne sa - flashplayer20_ha_install.exe - ten uložiť. A potom dvojklik a malo by sa normálne inštalovať. Odporúčanie - pri inštalácii ukončiť FF - doinštaluje totiž flash addon pre prehrávanie vo FF a pri zapnutom FF sa nenainštaluje a ostane stáť.
    Lukasz11 Presne to som spravil, žiaľ nejde to následne otvoriť a nainštalovať.

    Kabaka123 je offline (nepripojený) Kabaka123

    Kabaka123
    tiež som mala problém s inštaláciou adobe flash player...
    je potrebné stiahnuť taký bordový, nie červený...

    https://helpx.adobe.com/cz/flash-pla...r-windows.html

    misoft... klasické stiahnutie z adobe stránky nefungovalo ani mne...
    už kopretinka to riešila dávnejšie...

    pozri tu

    http://www.porada.sk/t266137-co-vset...ngoval-fb.html

    https://helpx.adobe.com/cz/flash-pla...r-windows.html

    Aplikaci Adobe Flash Player nelze nainstalovat.
    Problémy při instalaci vám mohou pomoci odstranit tyto zdroje:
    Odstraňování potíží při instalaci v systému Windows - klikni na toto
    Nápověda a podpora k aplikaci Flash Player

    a potom úplne dole

    Potíže stále trvají?

    Pokud potíže s instalací aplikace Adobe Flash Player přetrvávají, zkuste instalační program stáhnout přímo z následujících stránek:

    Aplikace Flash Player pro prohlížeč Firefox – NPAPI - klikni na toto
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Lukasz11 Všetko som spravil, stiahne mi to. A tam to skončí. Tá inštalačka po 2kliku (otvorení) vôbec nereaguje na otvorenie. Proste nič.
    misoft Zaujímavé.... pretože ja mám FF 43.0.4 - kliknem na stránku Adobe, vyberiem OS, vyberiem FP - Flash Player ver.20 - zruším McAfee, kliknem a o chvíľu sťahujem inštalačný súbor. Kliknem na neho - a normálne sa mi inštaluje..... žiadne výstrahy, žiadne oné, že sa nedá....jediné, čo robím (i to len niekedy) - ukončiť FF - inštalácia sa dokončí a sama sa otvorí stránka Adobe, kde mi "ďakujú" za inštaláciu - to je krok 3 u nich.
    Ešte ma napadá jedna vec - antivírus či neblokuje (ale ja o tom pochybujem).
    BTW: mám poslednú verziu flashu a predsa som to skúsil znova.... stiahol, nainštaloval, poďakovalo.....
    Inak - pluginy flash do prehliadačov neaktualizujem takýmto spôsobom - používam Avast - kontrolu starého software - aktualizácia u vybraného a urobí mi to Avast za mňa - bez reštartov.
    Kabaka123 neviem..., ani ja som s tým nemala problém...., ale tiež ako kopretinka predtým a teraz Lukasz som stiahla a inštalovala adobe z original stránky a nefungovalo mi to ... a potom som postupovala ako mi radili, keď potíže pretrvávají...
    kopretinka no,tak ten problém s FB mám zase,bez problémov to bolo možno pár dní.....
    Kabaka123 preto sme prešli na chrome...
    Lukasz11 Teraz si spomínam, prečo používam iba FF, počítač mi po zapnutí opery alebo chrome vyhodí modrú obrazovku a chybným hlásením. takže som prakticky odkázaný iba na FF.
      zbaliť

    Adobe flash player nejde vôbec nainštalovať

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.