Zavrieť

Porady

vrátenie ukradnutého notebooku.

Dobrý deň chcel by som vedieť či je možné získanie mojho notebooku ktorý mi bol ukradnutý a teraz je už predaný ďalej... mám od neho kúpnu a záručnú zmluvu... spomínaný páchatel je za mrežami ale ze niečo iné a ja som to ešte nenahlásil... chcel by som to riešiť zatial mimo polície ale pokial by som ich k tomu musel privolať aká je šanca že sa mi vráti bez toho aby som do toho musel niečo investovať?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dmc je offline (nepripojený) dmc

    dmc
    Podaj trestne oznamenie. Uved aj podozrenie na osobu ktora kupila tvoj odcudzeny NB a aj informacie ako si k tomu dospel.Pokial Policia NB zaisti a ak pochadza z trestnej cinnosti - vec (NB) bude vratena majitelovi (tebe). Je vela okolnosti na ktorych zalezi postup Policie - nepozname okolnosti kradeze a zalezi na dokazovani a objasnovani trestneho cinu. Priprav si odpoved na otazku - preco si kradez NB neohlasil ihned.

    Pokial budes kontaktovat osobu ktora NB kupila moze sa stat ze to zataji a NB nasledne ihned preda dalsej (neznamej) osobe a nebudes mat nic.

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    Ziadna. Bez investicii casu a psychickych sil to nepojde. Ale bez toho nejde asi nic. Treba zvazit, ci to za to stoji.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    limborr No ten notebook má hodnotu asi 1000eur... nepocitajuc data vo vnutri... ide mi o to by som si chcel vyhladat cloveka co ho kupil a som ochotný mu ho vyplatit do urcitej sumy. Ak by to nešlo prizvem k tomu políciu... takto to chcem spraviť. ?. Zvyšujú sa teraz moje reálne šance?
    jslancik spočítaj si to napr. podľa stráveného času. nevieme, za akú hodinovú mzdu pracuješ, teda aký je tvoj čas drahý. a už vôbec nevieme, ako si ceníš svoj voľný čas, zachovanie zdravého rozumu a bezstarostný život.
    lujza.j ako ti bol odcudzený?
      zbaliť

    vrátenie ukradnutého notebooku.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.