Zavrieť

Porady

tlačivá do všeobecnej zp

brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
čas radosti veselosti nastal nám...dnes ma vyhodili zo všeobecnej s kopou hromadných hlásení/prihlášok a odhlášok zamestnancov...vraj platili len do konca mája....nech žije štátna buzerácia
Usporiadat
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

karkulka
čas radosti veselosti nastal nám...dnes ma vyhodili zo všeobecnej s kopou hromadných hlásení/prihlášok a odhlášok zamestnancov...vraj platili len do konca mája....nech žije štátna buzerácia
ÁNo, už sú nové tlačivečká. Vymysleli si nové.:p
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
A nové tlačivá už majú aspoň na nete zverejnené?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

smith
A nové tlačivá už majú aspoň na nete zverejnené?
Majú, majú. Pripájam link, je to síce dôvera, ale všetky majú oznámenie.
http://www.zpdovera.sk/download/tlac..._03_2006_D.xls
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Nové tlačivá majú už aj Apollo, VšZP a Spoločná zverejnené na svojích stránkach:

http://www.vszp.sk
http://www.apollo.sk
http://www.szp.sk
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Na tých tlačivách mi chýba kód keď je neplatené voľno. Mala som jeden paragraf na vlastnú svadbu a to je bez náhrady mzdy. To netreba dávať do hlásení? Na predchadzajúcich bolo NV dlhšie ako 30 dní a na nových nevidím nič...
0 0
tonkat tonkat

tonkat je offline (nepripojený) tonkat

Jara
Na tých tlačivách mi chýba kód keď je neplatené voľno. Mala som jeden paragraf na vlastnú svadbu a to je bez náhrady mzdy. To netreba dávať do hlásení? Na predchadzajúcich bolo NV dlhšie ako 30 dní a na nových nevidím nič...
Aký kód má byť v apolle pri prihlasovaní nového zamestnanca? Ja som z toho jeleň. Píšu vo vysvetlivkách, že sa má uviesť jedno číslo a jedno písmeno a majú tam uvedené len č. 2 - zamestnanec. Tie písmená sú len pod štátom a tie mi tam nepasujú. Tak tam bude len 2? Ďakujem.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

tonkat
Aký kód má byť v apolle pri prihlasovaní nového zamestnanca? Ja som z toho jeleň. Píšu vo vysvetlivkách, že sa má uviesť jedno číslo a jedno písmeno a majú tam uvedené len č. 2 - zamestnanec. Tie písmená sú len pod štátom a tie mi tam nepasujú. Tak tam bude len 2? Ďakujem.
2 je zamestnanec, to je správne číslo.:p
0 0
tonkat tonkat

tonkat je offline (nepripojený) tonkat

Tweety
2 je zamestnanec, to je správne číslo.:p
Ale majú uvedené: Kód - uvedie jedno číslo a jedno písmeno z nasledujúceho zoznamu kódov. Ináč ďakujem pekne.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

tonkat
Ale majú uvedené: Kód - uvedie jedno číslo a jedno písmeno z nasledujúceho zoznamu kódov. Ináč ďakujem pekne.
Písmeno- Z ako začiatok, K- ako koniec.
0 0
tonkat tonkat

tonkat je offline (nepripojený) tonkat

Tweety
Písmeno- Z ako začiatok, K- ako koniec.
Majka, písmena Z a K idú do stlpca Platnosť zmeny. Tá vysvetlivka je k stlpcu KÓD.
0 0
nikulik nikulik

nikulik je offline (nepripojený) nikulik

Myslia tým KÓD - Zoznam kódov: číslo je buď 1. Štát alebo 2. zamestnanec. A za tým ide príslušné písmeno (A, B, C, D, E, ....atd.) Ja dávam dokonca ešte aj pri písmenu O. číslo - 1, 2 alebo 3.
0 0
tonkat tonkat

tonkat je offline (nepripojený) tonkat

nikulik
Myslia tým KÓD - Zoznam kódov: číslo je buď 1. Štát alebo 2. zamestnanec. A za tým ide príslušné písmeno (A, B, C, D, E, ....atd.) Ja dávam dokonca ešte aj pri písmenu O. číslo - 1, 2 alebo 3.
Áno, tomu všetkému rozumiem, aj ja to tak robím, ale aké písmeno chcú pri čísle 2? V tlačive nie sú uvedené žiadne písmená pod dvojkou a oni majú napísané, že uveďte číslo a písmeno. O toto mi ide. Pri jednotke sú písmená, ale pri dvojke nie je nič.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

tonkat
Áno, tomu všetkému rozumiem, aj ja to tak robím, ale aké písmeno chcú pri čísle 2? V tlačive nie sú uvedené žiadne písmená pod dvojkou a oni majú napísané, že uveďte číslo a písmeno. O toto mi ide. Pri jednotke sú písmená, ale pri dvojke nie je nič.
Posielala som minulý týždeň iba 2, zatiaľ sa nik neozval, že je to zlé.
0 0
jankasm jankasm

jankasm je offline (nepripojený) jankasm

tonkat
Áno, tomu všetkému rozumiem, aj ja to tak robím, ale aké písmeno chcú pri čísle 2? V tlačive nie sú uvedené žiadne písmená pod dvojkou a oni majú napísané, že uveďte číslo a písmeno. O toto mi ide. Pri jednotke sú písmená, ale pri dvojke nie je nič.
Ja som to pochopila tak, že napíšem 2 - zamestnanec a k tomu pripíšem niektorý z kódov, ktoré sú napísané pri 1 - štát. Takže keď oznamujem ukončenie PN zamestnanca vyšlo mi tam 2O1 - zamestnanec(2), fyzická osoba poberajúca nemocenskú dávku (O1). Dúfam, že je to správne.
0 0
Ingrid G. Ingrid G.

Ingrid G. je offline (nepripojený) Ingrid G.

Ja som to pochopila tak, že len ku kódu "1. Štát" patria písmená A-U. Takže keď napr. niekto poberá náhradu príjmu, nemocenské,... napíšem kód 1-O, + platnosť zmeny (začiatok alebo koniec) + dátum zmeny.
Keď prihlasujem nového zamestnanca do poisťovne dávam len kód "2. Zamestnanec" a k nemu nedávam už žiadne písmeno.
Zatiaľ ma z poisťovne nekontaktovali, že je to treba opraviť.
0 0
vema vema

vema je offline (nepripojený) vema

Prečo,keď som dala súhlas napísalo tam,že zrušiť môj súhlas.Treba ešte niečo stlačiť?
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

vema
Prečo,keď som dala súhlas napísalo tam,že zrušiť môj súhlas.Treba ešte niečo stlačiť?
Netreba nič stláčať. Tá funkcia je tam keby si si svoj súhlas rozmyslela a chcela ho zrušiť.
0 0
nikulik nikulik

nikulik je offline (nepripojený) nikulik

Keď odhlasujem zamestnanca zo ZP, tak ktoré tlačivo použijem?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

nikulik
Keď odhlasujem zamestnanca zo ZP, tak ktoré tlačivo použijem?
Je to dôvera, ale všetky majú rovnaké
http://www.zpdovera.sk/download/tlac..._03_2006_D.xls
0 0
nikulik nikulik

nikulik je offline (nepripojený) nikulik

Ďakujem, uz som si stiahla z VsZP, len som chcela vediet ktoré to má byť.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať