Zavrieť

Porady

Znalec z odboru stavebníctvo

Potreboval by som si dať vypracovať posudok. Vykonával som stavebné práce na nehnuteľnosti a potreboval by som určiť cenu vykonaných prác. Potrebujem znalca na ohodnocovanie stavebných prác. Google zatiaľ nepomohlo, nepoznáte niekto takého znalca v Košiciach alebo okolí.

Doplnil:
Našiel som aj iného znalca. On tvrdí, že protistrana posudok nemusí akceptovať, že nakoniec bude musieť určiť znalca súd. Takže sa oplatí robiť ten posudok? Nechcel by som vyhadzovať peniaze do luftu. Nechcel by som zájsť tak ďaleko, chcel by som sa dohodnúť prostredníctvom mediátora.
Naposledy upravil vlado 33 : 03.02.16 at 14:45
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    buchač Nie sú tam všetci znalci...
    ivka70 Nie su, ale ved vsetkych nehlada, len jedneho
    vlado 33 Obvolal som toho z Popradu aj z Partizánskeho, ten zoznam je neplatný už sa tomu dávno nevenujú. Našiel som niečo na stránke http://jaspi.justice.gov.sk/jaspiw1/...lear=Y&cball=Y
    Je tam jedná pani čo to robí, ale zatiaľ neviem kedy prídem na rad.
      zbaliť
    vlado 33 Už som hľadal, pani ktorá zdvihla bola nie veľmi ochotná. Pán ktorého som našiel, mi odporučil to, čo som doplnil do otázky. Bude mať pravdepodobne pravdu. Pokiaľ sa nedohodnem s protistranou na určení znalca a nebudem to mať potvrdené na papieri, je to vyhadzovanie fin. prostriedkov do luftu. Inak bude musieť určiť znalca súd. Uvidím ako sa dohodnem, ale odmietajú komunikovať. Ďakujem za odpovede.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Máš súkromku..
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    vlado 33 Volám, zatiaľ nikto nedvíha.
    buchač Asi je niekde vonku...on je dosť vyťažený.
    Skús večer.
    vlado 33 OK
      zbaliť

    Znalec z odboru stavebníctvo

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.