Zavrieť

Porady

Cestné bicykle

Chcel by som si kúpiť cestný bicykel, no vôbec sa neorientujem v značkách - akurát viem, že najlepšie aj najdrahšie sú Merida a že Dema sú nekvalitné. Nevedeli by ste poradiť, nejaké dobré značky, prípadne modely atď. Vďaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    http://www.bike-forum.cz/
    najdi tému...ak nie založ a opýtaj sa...alebo najdi si iné bike forum

    Taserda je offline (nepripojený) Taserda

    Taserda
    Odkiaľ vieš že Dema je nekvalitná? Bicykel je rám+ zvyšok. O rám sa postará akože "značka" a zvyšok čiže komponenty sa nakupuje a montuje. Ak porovnáš lacní bicykel Dema a drahý Merida tak Merida bude kvalitná. Kupuj podľa toho aké komponenty na bicykli sú. Bral by som bicykel s uhlíkovou kostrou a komponenty Shimano Ultegra, cena asi 2000€. Oplatí sa dačo prečítať na Mtbiker.sk. Nebránil by som sa ani jazdenkám, majú tam bazár...

    Maro1981 je offline (nepripojený) Maro1981

    Maro1981
    Nedá sa to takto selektovať, či najdrahšie sú Merida ,nekvalitné Dema.
    Koľko km prejdeš na akom bajku teraz? V akej cene sa chceš pohybovať?
    Základ je aby ti sedela geometria rámu, najlepšie sa to rieši v kamennom obchode. Značky v našich končinách ako CTM, Dema aj český Author(ten je predražený moj názor),Pells, Superior,Maxbike atď ponúka slušné stroje. Ak si náročnejší zákazník poobzeraj sa po renomovanejších značkách: Specialized, Focus, Canyon
    alebo viac rád sa dočítaš na mtbiker.sk

    HorSa je offline (nepripojený) HorSa

    HorSa
    Urcite sa pozri aj na ine znacky (Bianchi, Scott, Trek, Kellys, Cannondale, Duratec, Strada, Simplon) vsetko zavisi od ceny po ktoru si ochotny zajst. Nevranil by som sa preto bikom z bazaru (uz mam tak druhy a vsetko je super) do 1500e mozes mat z bazaru bike ktoreho potencial aj tak vyuzije obycajny clovek minimalne. Ps: na meridu sa vykasli. www.mtbiker.sk pozri bazar
    Dobrý deň, zháňam pre manžela na Vianoce bicykel, zaujal ma Kaktus bike, čo myslíte?
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    duves Kaktus bike je predajňa.
    vicktor Nech si vyberie sam.
    Mne manzelka kedysi kupila aj bicak aj mobil ako darceky a mal som problem utajit nespokojnost s jej vyberom.
    lujza.j Su veci ktore sa ako darceky-prekvapko nekupuju...teda ja to tak....lebo su veci,ktore su specificke.....a bike je urcite taka vec....ktoru si dany jedinec ma kupit sam....
    Predpokladam...ze prispevok je ako reklama...
    SalmaKoko Máte pravdu, aspoň sa tam s nimi poradím
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.