Zavrieť

Porady

Potrebujem prevádzkáreň?

Mám živnosť na výrobu odevov. Chcem na pletacom stroji vyrábať oblečenie. Prosím Vás musím mať zo zákona k tomu aj prevádzkáreň? Nebudú žiadni zamestnanci, len ja si sadnem za stroj, upletiem diely, zošijem a predám napr. cez internetový obchod. Môžem doma v obývačke ? Ďakujem Vám pekne za odpovede.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Labika Ďakujem za odkaz ale ten článok ma vlastne inšpiroval k položeniu otázky tu na Porada pretože mu dokonale nerozumiem a zaujala ma táto veta:

    "Prevádzkarňou nie je priestor súvisiaci s prevádzkovaním živnosti ani technické a technologické zariadenie určené na prevádzkovanie živnosti alebo súvisiace s prevádzkovaním živnosti."

    Prosím Vás je tu niekto kto mi vie poradiť či v mojom prípade potrebujem živnosť? Ďakujem pekne
    Žabinka najlepšie ti poradia priamo na živnostenskom úrade, lebo sú činnosti, ktoré nemusia mať zriadenú prevádzkareň, a aj tie, ktoré musia..

    Potrebujem prevádzkáreň?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.