Zavrieť

Porady

Nejdu mi sluchatka[Headset] na jacky

Ahojte nejdu mi hoci jake sluchatka na jacky proste na jacky nefunguje zapojim ich do pc a hraju strasne slabo a nejde mikrofon a fakt skusal som us asi 8 sluchadiel proste nejdu na USB sluchadla som este neskusal takze neviem co bi to spravilo najprv som si mislel ze mam vydrate[opotrebovane] jacky tak som kupil redukciu a to iste na druhom pc hraju normalne skusal som aj preinstalovat windows ale nic proste ja us fakt neviem vyskusam si kupit sluchadla na USB co to spravi ale neviem proste ja to nechapem ked zapojim reproduktory mikrofon atd funguje normalne ale ked sluchadla tak proste ne ja tomu us vobec nerozumiem co sa tam po*ralo
misoft
Ale dávaš tomu "slovenčinovi" po "bokovi" - inak povedané - slovenčina nie je tvoja "silná" stránka!
otosk tak to ja viem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    otosk lebo som zistil ze nemam vydrate jacky
    misoft No to asi preto, lebo handset používa iný Jack - štvorpólový - http://www.tomshardware.sk/resize/e/...-25mm-4pol.jpg a ty máš v PC Jack konektory TROJpólové!

    Nejdu mi sluchatka[Headset] na jacky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.