Zavrieť

Porady

vyplnenie Daňového priznania SVB - iba príjmy FPUO a výdavky na zabezpečenie SVB môže to byť takto ?

Príjmy za rok 2015 - 6385,72.- €
Výdavky za rok 2015-1291,87.- €

II.časť
riadok: 100 - rozdiel medzi príjmami a výdavkami - 5093,58
riadok: 130 - 1291,87
200-1291,87
230-6385,72
300-6385,72
III.časť
riadok: 14 - 1291,87
17-1291,87
C1 riadok: 1 - 5093,85
C2 riadok :1 - 5093,85

Ďakujem
4 komentárov     zbaliť
inga111 A aké účtovníctvo vedieš JÚ alebo PÚ?
I-24 SVB JÚ iba príjem vlastníkov bytov a výdaj na FÚPO (fond, údržby , prevádzky a opráv )
I-24 SVB Ďakujem za pomoc
inga111 ja akurat idem tiež robiť daň.priznanie svb a mám tu doklady že vypisovali účtovnú závierku nezisk.účt.jednotky v sustave JU a ešte som nenašla Danove priznanie ako vypisovali (
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    peton je offline (nepripojený) peton

    peton
    C1 riadok 1 nie, len C2 riadok 1, 2 a 3 (v r. 3 kreditné úroky na bank. účte mínus zrazená daň z úroku).

    Podľa uvedeného dedukujem, že v dome sa všetky služby (teplo, voda atď.) uhrádzajú z fondu opráv a vlastníci platia do fondu opráv. Viem, že takto to funguje vo veľa domoch, ale nie je to tak správne a treba ich na to upozorniť.

    vyplnenie Daňového priznania SVB - iba príjmy FPUO a výdavky na zabezpečenie SVB môže to byť takto ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.