Zavrieť

Porady

Môžem ist na magneticku rezonanciu ked mam dve sruby v clenkovej casti nohy???

Dnes ma objednali na magneticku rezonanciu a vypisujem akurat formular a tam je uvedene ci mam nejaky kov v tele??Je to problem,kedze mam v clenkovej casti nohy 2 sruby???Urobia mi aj tak tu MR???Dakujem za odpoved
Kabaka123 záleží na tom, aký je to materiál, dnes sa už používajú také, s ktorými sa MR môže absolvovať, informuj sa u svojho operatéra, či je to možné
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mareko je offline (nepripojený) mareko

    mareko
    Túto otázku si mala položiť ako prvú lekárovi, ktorý ťa posiela na MR. Lekár má (mal by)vedieť čo máš v nohe a či je to či ono vyšetrenie vhodné a možné. Definitívne áno či nie ti povedia pracovníci MR, keď uvidia tvoj certifikát o kove, ktorý máš v nohe. Niečo môže ísť do stroja a niečo nie. Ja mám tiež v sebe "kovošrot" a s MR nie je problém. Záleží od toho, aký kov máš v sebe a aký je prístroj. Mám dojem, že čím sú novšieho druhu, tým prísnejšie sú kritériá.
    Príspevok zbalený
    spam
    buchač Možno sa janka bojí toho, aby mašinku nepokazila a leo by musel opravu zaplatiť...

    Môžem ist na magneticku rezonanciu ked mam dve sruby v clenkovej casti nohy???

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.