Zavrieť

Porady

program na výpočet daňového priznania

Poprosím, vie niekto link na stránku, na ktorej mi vyplní a vypočíta daňové priznanie za rok 2015? Ďakujem
3 komentárov     zbaliť
kn-alka a stránku daňového úradu si skúšala?
444jana444 skúšala, ale nič som tam nenašla
kn-alka zle hľadáš
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    kros, DP
    doplnené
    nemusíš mať program, stačí len DP, tuším do 10 kusov
    Naposledy upravil kukučka : 04.03.16 at 18:10
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    JAJA11 mám pocit, že to je len tlačivo na vyplnenie, skontroluje síce väzby, ale nepočíta, lepší je napr. program od KROSu .......
    kn-alka čoby nepočítal - počíta
    JAJA11 no keď som tam bola ja naposledy, tak nepočítal, len pri kontrole vyhodil chybu ..... ale je pravda, že to bolo dávno :-)
    kn-alka je pravda, že 40% ti nevypočíta, lebo sám nevie, koľko bolo odvodov, ale ostatné sčítacie stlpce počíta
    JAJA11 ale nevyplní, napíše mi len dole, koľko tam má byť a čo ešte musím následne vyplniť ...... neviem či mám niečo zle nastavené, ako to môžem zmeniť, ale keď zadám príjmy podľa paragrafu 6, doplním paušálne náklady 40 %, súčtový riadok mi svieti, že ho mám vyplniť, ale sám ho nevyplní ..... KROS toto robí automaticky sám ......
    kn-alka lebo ten jeden riadok nevie človek vyplniť - ostatné už počíta
    JAJA11 tak ja mám zakúpenú ALFU, takže nemám dôvod to robiť komplikovanejšie ako to robí ALFA, ale určite to pomôže tým, ktorí program nemajú :-)
      zbaliť

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    "Samosato" nevyplní ... Ak si však na stránke Krosu napr. pri paušálnych výdavkoch doplníš v peňažnom denníku tržby a v DP zaškrtneš na str. 3 paušálne výdavky a doplníš zaplatené poistné, SW ostatné položky korektne doplní.

    mangold je offline (nepripojený) mangold

    mangold
    www.szco-online.sk
    v jednoduchom pripade (len prijmy zo zivnosti v SR, neplatca dph .. tam to je uvedene) to v par krokoch vyplni DP. Alebo si mozes DP vyplnit podla seba

    program na výpočet daňového priznania

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.