Zavrieť

Porady

Maturitný Sloh z Anglictiny

Dobrý deň. Mohol by som dostať viac ako 25% z maturitného slohu z Anglického jazyka keď som mal len 99 slov k téme ? Viem že opravujú nad 90 slov ale či to bude stačiť na tých 25% tak to fakt neviem :/

Ďakujem vám vopred za odpoveď !
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jannka95 je offline (nepripojený) Jannka95

    Jannka95
    Sloh ti určite opravia aj keď máš kratší rozsah, budú to predsa opravovať vaši profesori, ver mi, nebudú takí zákerní, aby ti ho kvôli rozsahu neopravili. Pri slohu sa kontrolujú 4 zložky - obsah, slovná zásoba, gramatika a členenie so stavbou textu, sem by mal patriť aj rozsah. Za každú zložku môžeš dostať 5 bodov, čiže, keď nemáš zvládnutý rozsah, stiahnu ti nejaké body a či môžeš mať potom viac ako 25% zo slohu závisí od toho, či nemáš veľa gramatických chýb, chyby v slovíčkach, či máš všetko spomenuté, čo bolo treba spomenúť podľa zadania, či si robil odseky...

    Tu si to môžeš ešte podrobnejšie prečítať: http://www.nucem.sk/documents//25/ma...2012_final.pdf

    Hlavne sa neboj, maturita je síce veľký strašiak, ale nie je to až také strašné, pokiaľ nematuruješ z matiky, tak prejdeš ako každý. Daj vedieť, či som ti aspoň trošku pomohla. Držím palce...
    Naposledy upravil Jannka95 : 22.03.16 at 18:51

    majoneza je offline (nepripojený) majoneza

    majoneza
    Ja som naposledy opravil slohy v roku 2010 - tak toto nemusi byt aktualne. Opravia to ak mate 99 slov - avsak nerataju sa vlastne mena a cislice do poctu slov. Ak sloh viacmenej suvisi s temou a je viacmenej zrozumitelne, co ste chceli povedat, dostanete aspon 25%. Pozrite kluc pre ucitelov - myslim si, ze je na strane nucem.sk

    Maturitný Sloh z Anglictiny

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.