Zavrieť

Porady

súťaz JOJ - sms na 987

Zdravím, čo hovoríte na túto súťaž? otcovi prišlo platiť 35 eur za poslané sms, poslal nejaké 3 sms a ďalších 10 mal mať zadarmo, lenže na faktúre od operátora sú aj tie "zadarmo" započítané. Potom poslal ešte ďalšie dve a ku každej mal mať jednu "zadarmo". Čo je toto za, s prepáčením, odrbávanie? napíšu zadarmo pošlite, Vy pošlete a spoplatnia Vám odpovednú správu od nich??? alebo ako? nenašla som to v pravidlách a sms už sú bohužial vymazané v telefóne
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Kabaka123 je offline (nepripojený) Kabaka123

    Kabaka123
    moja mama dala starej mame zablokovať všetky audiotextové čísla a podobné chobotiny...

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    preto zablokujte starkému telefón, aby nemohol posielať smsky takého charakteru

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Urcite tam bola nejaka skryta podmienka...Informuj sa u operatora a reklamuj

    Ja som si dala tieto cisla co posielaju podobne o*eby zablokovat,nech ma to neotravuje.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    cmd kde reklamovať? u operátora? z akého titulu? tie sms ozaj poslal, operátor za to nemôže, odbávači sú tí zo súťaže na JOJ-ke. že sa nehambia posielať sms že ďalších 10 máte zadarmo, Ke´d to spoplatnňujú. Len sa neviem dopátrať či to je toto akože v poriadku aby napísali že zadarmo pošli sms ale to že spoplatňujú spätnú sms už nenapíšu. Teda aspoň myslím že tak nejak to bolo.
    allgreen Skor si myslím ze nemal 10 sms zadarmo ale jedna sms mala hodnotu 10 tich sms v ich systeme.
    arizona Z akeho titulu? Ved pises, ze mal mat 10 dalsich sms zadarmo a oni mu ich nauctovali. Skus si na nete najst podmienky tej sutaze. Ale aj tak si myslim, ze oni to napisu tak,aby sa co najviac ludi na to ulakomilo,ale niekde maju nenapadne napisane, ze je tam nejaka podmienka na splnenie,aby naozaj zadarmo mal...
      zbaliť
    Kabaka123 aj iné...

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    nenašla som to v pravidlách
    Záleží,kde si pozerala.
    Ak tu, tak je to o ničom... http://www.joj.sk/televizne-novinky/...tisic-eur.html
    Pozri sa sem a čítaj fest poriadne, že čo je to za odrb...
    Účastník "súťaže" síce neplatí za SMS, on si ale ich prostredníctvom kupuje žreby.
    http://vyhra.huste.tv/pages/pravidla-sutaze
    https://docs.google.com/viewer?docex...licek_2016.pdf

    Hlasovalo 5 pouzivatelov

    Užitočné (3)
    Kabaka123, Katy a R, misoft
    Neužitočné (1)
    Nevhodné (1)
    1
    buchač Pozdravujem "užitočného", ktorý nevie čítať ...
    Ani debilom si nezaslúži nazvať.

    súťaz JOJ - sms na 987

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.