Zavrieť

Porady

Tablet - aký mám kúpiť?

Potrebujem kúpiť 2 tablety pre decká - 6 a 11 rokov. Na cesty do auta, vlaku, aby si mohli pozerať každý svoje rozprávky a filmy, prípadne hrať nejaké piškvorky alebo solitéra. Neviem, na čo sa mám orientovať, niektoré pojmy sú pre mňa španielska dedina, a zdalo sa mi, že medzi rôznymi značkami je rozdiel v cene značný, a pritom technické parametre boli také isté. Už som hľadala na heureke, prečítala som kopu článkov, a som z toho ešte hlúpejšia, ako predtým. Nechem finančne vykrvácať, ale ani kúpiť šunt za 50 euro, ktorý po prehratí prvého filmu exne. Veľmi pekne ďakujem za dobré rady. Taťka.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    creativko je offline (nepripojený) creativko

    creativko
    Ja by som kupil prave tie lacne. Ak ho rozbiju nebude ti to tak ľúto, a ak sa pokazi tak mas 2 roky zaruku. Drahe mozes kupit ked budu deti starsie.
    buchač Doplním :

    Drahé mašiny sú pre decká IBA na hrajkanie zbytočnosťou.
    Nevraviac aj o tom, že vývoj ide veľmi rýchlo dopredu a za 1-2 roky je aj najmodernejšia (drahá) mašina už v podstate starou šunkou.

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    problém je, čo na tom budú (chcieť) hrať. Solitér a piškvorky na tom môžeš hrať tak ty, ale deti chcú hrať niečo lepšie a teraz je kopec hier, ktoré sú ale náročné na hardvér. Ak ich ukecáš fakt iba na také jednoduché hry, tak kľudne ti stačí niektorý z lacnejších tabletov (včera som na aliexprese videl jeden za 9€ ). Rozmedzie do tých 100€ za kus. čo sa týka veľkosti, tak stačí 7 či 8".
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    tatkab Našťastie ich to ešte neberie, stačí im Candy crush. Pozriem na aliexpres. V´daka.
    lujza.j Len aby sa tam dala ta hra stiahnut....tiez si decko zakupilo....a hra sa tem neda stiahnut....
    tatkab Mali sme šťastie, hrajú len to, čo sa im stiahnuť dá.
      zbaliť
    kopretinka 31.03.16 10:46 odstránil(a) z Porady

    Tablet - aký mám kúpiť?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.