Zavrieť

Porady

Kompresor by mal stihat tlacit vzduch pocas pouzivania?

Zdravim,,mam kompesor scheppach hc 24 v,,chcem sa spytat ci ma stihat tlacit vzduch pocas pouzivania,,je to 10 bar,saci vykon 180 l/min,,ked si ho nastavim na 8 bar,,aj tak nestiha,,ma to tak byt?je to moj prvy kompresor,,dakujem za odpovede
Naposledy upravil ivka70 : 31.03.16 at 22:00
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vulxy je offline (nepripojený) vulxy

    vulxy
    pocas pouzivania??? ked myslis striekanie pistolou tak nie nema stihat...ked myslis nafukat pneu tak to by malo....
    pepeno Klasicky ofukovacou pistolou,,je to 10 bar,,nastavim si 8 bar aby mi fukalo cez pistol,,zacnem fukat ,,a tlak stale klesa,,to je normalne,,nemalo by to stihat dotlacat
    vulxy je tam malicka nadrz,velmi skoro sa vyprazdni preto stale dotlaca....ja mam 50l a stale je to malo...s tym asi nic neurobis
    ja mam taky trik ked nepotrebujem vysoky tlak napr ako pises ofukovat pistolou tak ho jednoducho vypnem a ked uz citim ze to je slabe tak zapnem a naraz to dotlaci,nemusim furt pocuvat ten hluk....neviem preco pouzivas na ofukovanie 10 bar..to sa da znizit a usetris vzduch, vydrzi viac na jednu nadrz....

    viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

    viktorviktor
    záleží akú máš klasickú striekaciu, bežná pre tlak do 6 bar. spotrebuje do 300 l za minutu, 3 bar /0,3Mpa/ 150l/min, nádrž 120l to nestíha

    sosak je offline (nepripojený) sosak

    sosak
    Neviem, akú máš spotrebu vzduchu, ale zásobná nádrž má objem len 24 litrov a to je len na dofukovanie pneumatík, nenáročné pneumatické náradie- sponkovačka, a v recenziách sa píše, že na striekanie farby len na malé plochy. Nič moc.
    pepeno Komresor scheppach hc 24V ( vertikalny ) bezolejovy,
    Plniace mnozstvo 120 l
    Saci vykon 180 l
    Prikon 1500
    Motor 230v,,50Hz
    Otacky 3750
    Len sa mi to nezda,,cakam cca 2minuty nez natlaci 10 bar,,a cca po 3 minutach uz nemam dostatocny tlak,,zapinaci je 8 bar,vypinaci 10 bar,to som si mohol rovno spravit doma kompresor z chladnickoveho kompresora a z nadrze hasiaceho,a tlakoveho spinaca
    bodliak "to som si mohol rovno spravit doma kompresor z chladnickoveho kompresora"

    ked myslíš...

    Kompresor by mal stihat tlacit vzduch pocas pouzivania?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.