Zavrieť

Porady

Členstvo v SAÚ - Slovenská asociácia účtovníkov.

Poznáte resp. je niekto z účtovníkov alebo účtovných firiem registrovaný v SAÚ. Ak o nich niečo viete budem povďačná za info. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    Mám silné podozrenie, že objavili miesto na trhu, kde sa dajú nachytať ľudia. Zakladatelia sa na verejných fórach vôbec neangažujú v prospech účtovníkov, nemali jedinú pripomienku na stránke finančnej správy na FB, kde sa veľa vecí, ktoré nás trápia, riešilo a vyriešilo. Ak sú osoby, zaangažované v občianskom združení Slovenská asociácia účtovníkov tie isté,ktoré sa dajú dohľadať v obchodnom a živnostenskom registri a v registri uzávierok, tak jednoznačne ide iba o voľné miesto na trhu a členské príspevky. Žiadna pomoc účtovníkom, žiadna angažovanosť na fórach....

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    keď to tu tak čítam - nemali by sme si urobiť zväz účtovníkov Porada? Teda vlastne, nemáme ho už dávno neformálne založený????,
    Dav Veď práve. Nevzišlo to z tých, kto sa tu od 2004 snažia a radia.

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    je velmi zaujimave, ze isty Marek Stajanca ma rovnake telefonne cislo ako je kontaktne tel. cislo uvadzane na stranke SAU, urcite je to len zhoda mien s poradakom, ktory tu pise ako informovany zamestnanec
    Dav je aj zamestnanec, aj informovaný
    Dav a zopár mien v SAU sa zhoduje s menami majiteľov/konateľov firiem v likvidácii
    Naša firma sa zeregistrovala a moje informácie (nie sú oficiálne, lebo nie som konateľ, iba informovaný zamestnanec) sú také, že to má už po mesiaci dobrú podporu u účtovníkov.
    Ťažko hodnotiť, keď podľa stránky iba začínajú a tvoria členskú základňu, ale podľa nášho konateľa to má budúcnosť už z dôvodu, že funkcionárov nemajú, ale sami členovia si ich budú voliť neskôr spomedzi seba. Také niečo na SK nebolo a asi ani nebude.
    Poznám osobne 4 účtovníkov, ktorí sú už členovia, ale zatiaľ si chvália komunikáciu v rámci združenia, ale hodnotiť si to neodvážia, lebo ešte nie je čo hodnotiť.
    Hovoria, že sa členmi stali práve z dôvodu, že to čo na stránkach píšu má hlavu a pätu a chcú byť pri tom keď sa to bude meniť.
    Podľa všetkého, majú vcelku dobrú "politickú" podporu v NRSR medzi stranami a podnikateľmi. Ako som nakúpil, tak predávam.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Dáša_ no, ešte na konci februára si sa registroval "V posledných dňoch ma pár kolegov informovalo o vzniku www. sau . sk Zaregistroval som sa, ale už je z vás niekto členom? Na stránkach to vyzerá pekne, ale skúsenosti očakávam až po mojom prijatí za člena.
    Ak je niekto z vás členom, prosím napíšte svoju skúsenosť. Ďakujem " a dnes si už iba zamestnancom a tak nemáš oficiálne informácie.... Nemohol by si aspon zjednotiť bájky, ktoré nám predkladáš????
    Marek Stajanča Vtedy som registroval našu firmu (na pokyn šéfa) a preto som sa tu pýtal, tiež som overoval.
    Dnes som dal info, ktoré viem. Tak mi prepáčte, že som sa pýtal a dokonca aj zapojil. Už držím keks.
    avalik ale ved tu pises, ze si sa ty sam registroval http://www.porada.sk/t280548-zaregis...ml#post2831740
    Dáša_ a zaujímavé, jak dokáže vždy odsledovať každý komentár, respektíve otázku, čo sa asociacie týka
      zbaliť

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Tak ja sám za seba zvažujem založiť Medzinárodnú asociáciu kapitalistov telom aj duchom (MAKTAD). Len sa obávam, či nebudem jediným členom. :-)
    11 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Ing. Ľubomír Janoška :profesional
    aspoň ponúkaš nejaké funkcie?
    Dáša_ no presne, jak ponúkneš nejakú funkciu, isto nájdeš pár záujemcov....
    Ing. Ľubomír Janoška zatiaľ to vyzerá, že by sme mohli byť podpredsedovia... kým ho neodstavíme
    Dáša_ ja by som uprednostnila viceprezidenta
    Ing. Ľubomír Janoška OK, maj si viceprezidenta. Ja skúsim pokladníka
    buchač Hlásim sa za šéfa ochranky.

    Komu treba napraviť fasádu...
    profesional Aké chabé ciele. Čo tak aspoň divízny viceprezident pre juhovýchodnú Áziu a vybrané časti Sibíri v Rusku. :-)
    Dav hlásim sa za hovorkyňu
    profesional Hmm.. to už mám 5 potenciálnych členov, ak rátam seba :-) Ak by sme niečo spáchali, to už máme aj naplnené podmienky na kvalifikáciu ako organizovaná zločinecká skupina :-)
    srska členovia ochranky odkiaľ? z isis?
    profesional To neviem. Opýtaj sa buchač-a. On sa hlási ako šéf ochranky.
      zbaliť

    Členstvo v SAÚ - Slovenská asociácia účtovníkov.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.