Zavrieť

Porady

Uraz v skole ktora je poistena

Ahoj, chcela by som sa spýtať či by mi vedel niekto poradiť. Syn si na hodine telesnej výchovy zlomil palec na nohe ,s ktorým marodoval 18 prac. Dní bol mimoriadne školy. Nakoľko mu skončila poistka a nestihli sme mu spraviť novú nič som neriešila. Riaditeľka školy ma však informovala, že škola je poistenia a niečo mu vyplatia. Doniesol včera papier zo školy avšak zástupkyňa mu povedala, že keď donesie ešte nejaké potvrdenie od lekára, kde mu vraj napíše nejaké body tak dostane viac. Synovi (ktorému svetky peniaze nechám) zasvietili očká a chce ísť za lekárom. Nemám ani tušenia o čom ta zástupkyňa hovorila. Vie mi niekto poradiť, či treba nejaký papier zaniest, či ho lekár vytlačiť sám...? Ďakujem za akúkoľvek odpoveď. Katka
Naposledy upravil ivka70 : 12.04.16 at 12:42
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Kazda poistovna ma tlacivo na potvrdenie od lekara s obodovanim urazu a jeho nasledkov. Tazke zistit ktora poistovna, tlacivo sa zvycajne da stiahnut aj z internetu z jej stranky a dat potvrdit lekarovi. Ti uz vedia, co a ako, maju na to tabulky.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    A je pre teba problem spyatat sa priamo v skole. ak "papier" to potrebuju dolozit? Oni poradia najlepsie,my mozeme len hadat...

    Uraz v skole ktora je poistena

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.