Zavrieť

Porady

Firma Energoteam s.r.o. Žilina recenzia

Neodporúčam tuto firmu!!!! Klamári a podvodníci!!!! Za odpracovaný mesiac som dostal minimálnu mzdu-vyrobil som plný pracovný fond + 20 hodín nadčasov, a to sa vám ešte vysmejú do očí, že však ste to mohli čakať. Podotýkam práca v Bratislave, na stavbe voda kúrenie!!! Mne to vyšlo 2,60 eur na hodinu v Bratislave..!!!!. Podmienky v pracovnej zmluve im vôbec nič nehovoria. Neprofesionálny a neseriózny prístup, ani sa nečudujem, že slušný a šikovný človek tam dlho nevydrží.....S takýmto niečim som sa ešte nestretol...Riadne som podal výpoveď tak ako mi káže zákon, keďže som mal 6 dní dovolenky, požiadal som o jej čerpanie....odpracoval som 143 hodín, 20 hodín nadčasov, 2 sviatky a 6 dní dovolenky, čiže celý pracovný fond. Len preto, že som si dovolil dať výpoveď, lebo som nebol spokojný s podmienkami, tak sa vám odmenia tým, že vám dajú minimálnu mzdu. Hanba takýmto ľudom, ktorí si hovoria podnikatelia...Dufam, že sa im to raz vráti...
3 komentárov     zbaliť
duves Podla mna bol vyborny napad založiť stranku a davať tam taketo skúsenosti
Dáša_ no len k tomu dobrého právnika
duves prečo?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Firma Energoteam s.r.o. Žilina recenzia

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.