Zavrieť

Porady

Refundácia mzdy z ÚPSVaR

Zamestnávame uchádzačov o zamestnanie cez ÚPSVaR na §50j. Vyplatíme celú mzdu a následne nám ju ÚP preplatí vo výške 80 %. Peniaze prídu na náš príjmový účet, treba preposlať zriaďovateľovi a on potom vráti na výdavkový?
babuľka11 Prosím Vás, akú používate rozpočtovú položku a kód zdroja pri účtovaní na príjmovom účte?
katkadss prepáč, že tak neskoro odpovedám, rozp.položku pri príjme používam 312001 a kód zdroja podľa toho, aké to bolo programové obdobie, treba zistiť na ÚPSVaR príp. podľa zmluvy, ja som mala aj kod zdroja 111, aj 1AC1+1AC2, no ako som písala treba sa opýtať aké to boli fin.prostriedky
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Kellnerova1 je offline (nepripojený) Kellnerova1

    Kellnerova1
    urcite preposlat zriadovatelovi a ON TO VRATI NA VYdavkový..rozmyslali sme aj nad moznstou ze v zmuve s UPSvaR by bol rovno ucet zriadovatela a ten by nam to posielal...tiez to mame cerstve ...a nevieme presne
    katkadss vďaka za odpoveď, už som si to medzičasom overila, áno treba preposielať zriaďovateľovi

    Refundácia mzdy z ÚPSVaR

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.