Zavrieť

Porady

Oficiálna web stránka školy

Dobrý deň, chcem sa spýtať, môže riaditeľ školy uverejniť list rodičov r.š., ktorý mal byť do jeho rúk, verejne, na web stránku školy? A môže r.š. prostredníctvom web stránky školy ohovárať učiteľov? Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Riaditel moze uverejnit list, ktory mu zaslala Rada skoly, je to jeho rozhodnutie o jeho korespondencii, nezverejnuje cudzie, neporusuje listove tajomstvo.Pokial nie su v liste osobne udaje niekoho ineho, moze.
    Ako ohovara Rada skoly ucitelov na webe?
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    rony Ďakujem. List nie je od Rady školy, ale od rodičov jednej triedy. Riaditeľ ohovara jednu učiteľku a hovorí o svojich názoroch na ňu. Som rada, že sa to netýka mňa, ale je mi jej ľúto. Mám pocit, že v dnešnej spoločnosti je sikana nadriadenými považovaná za normálnu vec.
    ivka70 V podstate je jedno, ci ide o list rodicov jednej triedy ci rady skoly, moze ho zverejnit.

    Riaditel, ktory riesi cez portal skoly svojich podriadenych je asi riadny slaboch.
    Ta ucitelka by sa rozhodna mala ohradit a ziadat od neho stiahnutie informacii z webu a riesit to kludne s jeho nadriadenymi. To uz je kybersikana.
    rony Ďakujem. Odkaz odovzdám.
      zbaliť

    Oficiálna web stránka školy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.