Zavrieť

Porady

web-stranka kozmetickej firmy

Ludkovia a co takto zalozit si web-stranku ako poradkyna kozmetickej firmy????
Nejake napady a komentare?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    No - neviem, ci to ide dokopy. Caro internetu je v tom, ze mozno z jednoho miesta pomerne lacno oslovit odrazu ludi v celej krajine, na celom svete. Ak chces kozmetiku predavat, budes posobit skor lokalne. Neviem, ci sa ujme komunikacia so zakaznikmi vo vedlajsom bloku cez net.

    duficek je offline (nepripojený) duficek

    duficek
    misomiso Pozri príspevok
    No - neviem, ci to ide dokopy. Caro internetu je v tom, ze mozno z jednoho miesta pomerne lacno oslovit odrazu ludi v celej krajine, na celom svete. Ak chces kozmetiku predavat, budes posobit skor lokalne. Neviem, ci sa ujme komunikacia so zakaznikmi vo vedlajsom bloku cez net.
    suhlasim, len nechapem preco predaj ma posobit iba lokalne a oslovenie je celoplosne....ved prave caro internetoveho predaja ma neobmedzuje na nakup na jednom mieste, ale ked som z BA tak nemam problem nakupit v KE, ked maju lepsi alebo lacnejsi tovar.

    duficek je offline (nepripojený) duficek

    duficek
    poradkynu myslis nieco take herbalajf a vselijake stranky o "zdravom a rychlom" chudnuti, ktorym je na nete mraky?
    alebo mas na mysli nejaky serioznejsi projekt?
    stranku zalozit problem neni. problem je ju odrzovat taku, aby si zarobila aspon na svoju prevadzku...a aby zarobila na teba...

    Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

    Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac Martin Mocko
    Musíš si uvedomiť jedno. Prvotné náklady sú dosť vysoké. Ak nedokážeš databázovú stránku urobiť sama...bude to určite nákladné. IT poradenstvo je jedno z najlepšie platených odvetví. A pri web predaji musíš takmer denne..ak nie týždenne upravovať stránku. Čo je dosť nákladné.

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    musinely Pozri príspevok
    Miso vies nieco viac o sietovom MK?
    Myslis ML? Multi Level Marketing? Bohuzial viem o tom dost. Mam s tym urcite skusenosti predstavuje to jednu etapu (nastastie kratku) mojho zivota. Nazbieral som sice rozne skusenosti, pozitivne aj negativne (tie byvaju casto nejcennejsie) a hlavne viem, ze uz nikdy s tym nechcem mat nic spolocne.

    Ale ako sa hovori: Proti vkusu ziaden disputat, takze ak Vas to laka tak hor sa do do toho!

    Este k tej stranke - je to odvaha, pustat sa do niecoho, coho je na trhu na mraky (myslim aj tej kozmetiky aj tych stranok) . Ale na druhej strane - ak sa niekto rozhodne, ze zacne predavat hoci snurky do topanok a porazi vsetkych konkurentov v Europe, a bude to robit naozaj excelentne (nie len tie snurky, ale aj marketing) bude mat dostatocny kapital a vydrz, tak sa tiez o par rokov moze vozit v Mercedese, tak preco nie kozmetika?

    duficek je offline (nepripojený) duficek

    duficek
    http://www.marykay.com/
    http://www.marykay.sk/

    priznam sa len som zbezne prebehol stranky. v com sa to lisi od avonu, oriflejmu, herbalajfu atd? tusim nicim

    naco si chces zalozit stranku, ved uz je zalozena....alebo chces svoju separe stranku, mimo sekcie "vasa "nezavisla" poradkyna"

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    musinely Pozri príspevok
    Miso vies nieco viac o sietovom MK?
    Este raz k tomu MLM - asi by som mal napisat, preco k tomu mam taky negativny postoj.

    vadili mi v podstate iba dve veci:

    1. Predaval som produkt niekoho ineho, "ti hore" urcovali marketing, robili to velmi amatersky a chaoticky, nemalo to ziadnu koncepciu. Napriek tomu bol projekt v podstate uspesny, pretoze zacali hned po revolucii a boli v podstate prvi. (nebol ato ale herbalife :-). Ja som bol na to, ze som bol "pesiak" mimoriadne uspesny, ale iba v predaji a nie v ziskavani novych dusi.

    2. ak chcete byt uspesni v MLM, musite stavat na okruhu svojich znamych. Tym padom sa Vam deformuju vztahy so vsetkymi, ktorych poznate. Kazdy radsej prejde na druhu stranu ulice, pretoze tusi, ze mu budete zasa nieco tlacit do hlavy. Svojich znamych zacinate vnimat iba ako potencialnych zakaznikov a aj ked si to neuvediomujete a nepriznate, zacinate tomu podriadovat vsetok sukromny zivot. To myslim cloveku nestoji zato. Je dobre, (nezavisle na tom, ako je clovek uspesny v praci) ak Vam ostane okruh znamych "neposkvrneny" akymikolvek obchodnymi vztahmi. Tym nechcem povedat, ze medzi znamymi nemoze existovat biznis. Ja som strtol napr. spoluziaka ktoreho som 20 rokov nevidel a zistil som ze robi v obalovom priemysle a sam som sa rad stal jeho zakaznikom. To je ale nieco ine. Kedze on nie je v MLM, iba mi oznamil v ramci debaty o nasom beznom zivote a rodine, kde robi. Nic mi neponukal, jednoduch preto, ze nie je MLM. Preto s nim rad spolupracujem. Ak ho stretnem na ulici, viem, ze sa budeme bavit o hocicim, ale ze mi nebude tlacit ziadne nove produkty. nema dovod - nie je zavisly od takehoto druhu kontaktovania zakaznikov.

    Tento pocit mi potvrdilo vela ludi, ktori aj vahali stat sa sucastou "nasej" siete. Prave preto sa nepripojili - nechceli si kazit vztahy so znamymi.

    duficek je offline (nepripojený) duficek

    duficek
    krasne vymytie mozocku ala tiez chcem mat krasny zivot nenalinkovany dopredu atd....to je tvoja stranka?
    inac preco sa mam na nu pozret ja?
    ved je to to, co ty chces, tak si zober priklad a mas to...mozes byt dalsie nezavisla poradkyna zavisla na mary kay.....
    ale reklamu tu tomu robis dobru aj ide mimo mna

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    Prepac Martina, toto je typicky priklad, ako ludia z MLM stracaju sudnost. Vyuzivas kazdu prilezitost, aby si tlacila "svoj" produkt, mam dojem ze aj na Poradu si sa len preto zaregistrovala, pytas sa tu "akoze" na vytvorenie stranky, pritom ju mas uz spustenu, iba sa snazis ju zufalo nejako zpropagovat, lebo takych vselijakych "malovatok" pre zeny je tu uz davno na mraky.

    Mozno si ani neuvedomujes, ako si pri tom citatelna, a ako od Teba postupne vsetci bocia. Toto je prave to, o com com pisal stryri prispevky vyssie. Polovica ludi, ktori chodia sam na Poradu ma nejaky svoj biznis (vratane mna) ale nerobime tomu tu takuto hlupu reklamu. Tato stranka sluzi inemu ucelu. Ak budes mat problem s uctovnictvom alebo danami, uvidis, ze tu najdes ludi ochotnych poradit hoci aj o polnoci.

    duficek je offline (nepripojený) duficek

    duficek
    musinely Pozri príspevok
    Mosp mozem sa spytat co robis teraz?Myslim praca....
    nejako odbacas od svojej temy, nemyslis? prisla si sa pytat na web stranku alebo tlacit nam do hlavy svoj produkt....

    chlap je offline (nepripojený) chlap

    riadim firmu, ktorá prenajíma priestory ...viac chlap
    Ak sa mi snaží nejaká osoba, ktorá zarába na tom, že predá nejaké produkty, "bezplatne" poradiť, viem, že to nerobí zadarmo, ale preto, aby pri poradenstve vytiahla zo mňa informácie, ktoré jej majú pomôcť, aby našla spôsob, ako mi predať svoj produkt a to bez ohľadu na to, či mi tento produkt pomôže vyriešiť môj problém alebo nie. Pretože nikto nerobí nič zadarmo - aj ten, kto mi radí zadarmo, to robí s vidinou toho, že mi niečo predá, niečo, čo mu v konečnom dôsledku prinesie nejaký zárobok.

    A preto sa radšej obraciam na poradcov, ktorí si nechajú za svoje poradenstvo zaplatiť - snáď jediná výnimka je táto stránka (ale ani tu to nie je zadarmo, pretože za rady, ktoré získam, platím radami, ktoré dávam).



    Nie som taký bohatý, aby som si mohol dovoliť nechať radiť zadarmo.

    musinely je offline (nepripojený) musinely

    musinely
    Ludkovia ospravedlnujem sa az teraz som dosla..
    Nie,nie je to moja stranka.Som momentalne v Anglicku a rozmyslala som o takejto moznosti a chcela som sa spytat ake s tym mate skusenosti.
    Moje meno nie je Martina...Len sa ma duficek pytal ze si prebehol stranky Mary Kay a tuto tam nespomenul,tak som len napisala na co som na nete natrafila ja...
    Dakujem Vam za polnocnu radu ako miso spomenul...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.