Zavrieť

Porady

ZALOŽENIE firmy

Anketa: Myslíte, že v súčasnosti má šancu prežiť výrobná firma?

Počet hlasujúcich
15. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • bez problémov

    1 6.67%
  • s odretými ušami

    14 93.33%
  • je to sebevražda

    0 0%
Prilasujem sa do porady s témou založenie firmy. Jedná sa mi o to, že mám návrhnúť reorganizáciu už bežiacej firmy. Nová firma by sa mala osamostatniť z materskej firmy. Avšak zatial nemám stanovené podmienky. Bolo mi odporučené, aby som podmienky stanovil ja. A tu je ale problém, nakoľko neviem presne, čo všetko mam zahrnúť do podiemnok fungovania . Určite viem, že to bude s.r.o. Vie mi niekto poradiť alebo dať príklad na zloženie dcérskej spoločnosti?
Na čo by som v žiadnom prípade nemal zabudnúť? Vďaka za každú odpoveď.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jovanni je offline (nepripojený) jovanni

    normalny zenaty mlady chlap so zavazkami ...viac jovanni
    ja som si porovnaval zalozenie novej s.r.o. s dcerskou firmou z rakuska, ktora chcela podnikat na slovensku. asi to nebude vas pripad, ale je to zlozitejsie koli majetk.prepojeniu, CF, zac.kapitalom, aky existuje vyrobny program, etc.

    Este mala podotazka: dufam, ze nejde o vacsi az stredny podnik, lebo pri takychto pochybnostiach, neviem, neviem.

    Lillo je offline (nepripojený) Lillo

    Lillo
    Prihlasujem sa do porady. Chel by som vedieť ked zakladám pobočku v ČR ,kde má organizačná zložka platiť daň z prijmu na Slovensku alebo v Čechách.

    Ďakujem za každú opdoveď.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.