Zavrieť

Porady

Dve firmy - jeden POS terminál

V jednej predajni sídlia dve maloobchodné firmy A a B ,každá má vlastnú RP.Jedna z nich - A sro má POS terminál.Môže firma B prijímať platby za tovar prostredníctvom tohoto terminálu na účet firmy A?Jestvuje možnosť účtovať prevod tejto tržby v PÚ z účtu firmy A na účet firmy B tak,aby to neovplyvnilo tržby firmy A? Alebo je jediná možnosť zriadenie druhého terminálu ?
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka lenkak
Najlepšie riešenie je zavedenie nového terminálu pre tú druhú firmu, aby mali obe zvlášť, ale nech sa pridajú názorom aj iní Poraďáci, ale ja by som to takto riešila.

bepo je offline (nepripojený) bepo

bepo
Ak by sa veľmi chcelo tak je možnosť nejakej zmluvy medzi 2 sro na príjem tržby ale platia sa poplatky banke v % z tržby +poplatok za zaučtovanie tak je jednoduchšie mať vlastný terminál.

paplonik je offline (nepripojený) paplonik

paplonik
Aj dve firmy môžu isť cez jeden terminál. V prvom rade si to treba zariadiť v banke, potom podľa toho kam treba poslať platbu , prepne na termináli predavačka firmu a platba ide na konkrétny účet. U mňa v banke poplatky za terminál banka strhala na oboch účtoch, dnes už to môže byť inak.

Dve firmy - jeden POS terminál

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.