Zavrieť

Porady

Škvrny od antiperspirantov

Vie mi niekto poradiť prípravok na vyčistenie škvrn od antiperspirantov?
Manžel používa antiperspiranty a vždy si pri obliekaní tričko obtrie o podpazušie, takže nemá škvrny na tričku iba v podpazuší ale aj na spodnom okraji trička. Žiadny prací prášok mi nepomohol. Čítala som na Porade o prípravku z DM drogerie značky Denkt mit- žlčové mydlo. Neskúšal to niekto? Má niekto nejaký recept?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    ivet.b
    Mne to mydlo aj na toto pomohlo.
    Ja používam antipersp., čo nerobí škvrny.Ale ak by robil, dala by som na ňu žlčové mydielko.

    va1ke je offline (nepripojený) va1ke

    va1ke
    ja na všetky škvrny používaj LOC. to je zázračný prípravok.
    no a tiež už používame antiperspiranty, ktoré nerobia škvrny. Lady speed stick gel Aloe určite škvrny nerobí.

    jenny7 je offline (nepripojený) jenny7

    jenny7
    Ahojte, ja používam od Avonu antiperspiranty s guličkou - su v ponuke len 3 alebo 4 - modrý, červený, čierny a asi ešte zelený - je k nim napísané, že nezanechávajú škvrny a v mojom prípade je to pravda. Používala som rôzne značky, ale zatiaľ s týmito som max.spokojná. čo sa týka vôňe je tuším najlepší červený, ten tak príjemne vonia. A to mydielko si tiež pôjdem kúpiť, čítala som o ňom samé chvály, tak dúfam, že aj mne pomôže na rôzne fľaky.
    Prajem Vám všetkým pekný deň.

    janasv je offline (nepripojený) janasv

    janasv
    jenny7
    Ahojte, ja používam od Avonu antiperspiranty s guličkou - su v ponuke len 3 alebo 4 - modrý, červený, čierny a asi ešte zelený - je k nim napísané, že nezanechávajú škvrny a v mojom prípade je to pravda. Používala som rôzne značky, ale zatiaľ s týmito som max.spokojná. čo sa týka vôňe je tuším najlepší červený, ten tak príjemne vonia. A to mydielko si tiež pôjdem kúpiť, čítala som o ňom samé chvály, tak dúfam, že aj mne pomôže na rôzne fľaky.
    Prajem Vám všetkým pekný deň.
    Cerveny je najsladsi. Modry je tiez sladky. Najjemnejsi je cierny, sviezi je zeleny. A este je modrozeleny, bez alkoholu - siezi.:p
    Ale o inom - ja som vyskusala Pur s octom - koselu pod pazuchami namocit, dat koncentrovany Pur, dobre zaprat, napenit a dat vyprat do pracky. :p Ked je to velmi zazrate, dat este raz. Zatial pomohlo. :p
    To mydlo a LOC vyskusam aj ja.

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    To žĺčové mydlo vyskúšaj. Mne s ním vyšli aj "zažraté" škvrny od čučoriedok. Síce na 3x a trošku tomu pomohla aj kefka, ale aj tak....to mydlo nemá chybu.

    Škvrny od antiperspirantov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.