Zavrieť

Porady

zle zaradenie platovej triedy vo vykone prace vo verejnom zaujme

Dobrý deň, prosím nevedel by mi niekto poradiť? V predchádzajúcom zamestnaní mi bolo pridelené zaradenie do 11.plat.triedy (univerzita) a v súčasnom zamestnaní mi bolo pridelené zaradenie do 10.pl. triedy (muzeum). Ako sa urcuje zaradenie? Je to bežné, že sa to len tak mení? Nieje je to podľa zákona dané? Alebo si samostatna institucia resp. ekonom podla vlastneho zvazenia urcuje? Prosim, ak sa v teme vyznate, budem Vam nesmierne vdacna za akukolvek odpoved, Pripadne ako postupovat aby som mala opat zaradenie do 11. triedy? Ak mi bolo zle urcene mam narok na spatne vyplatenie?

E.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    Len tak mení? A nezmenila sa ti náhodou aj funkčná/pracovná náplň? Stále vykonávaš rovnaké činnosti?

    Odpoveď hľadaj v paragrafe 5 zákona 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov
    a konkrétne zaradenie do platovej triedy nájdeš v nariadení vlády č. 341/2004 Z. z., ktorým sa ustanovujú katalógy pracovných činností pri výkone práce vo verejnom záujme - v prílohe, v časti 10 - kultúra a v časti 17 - školstvo.

    maka11 je offline (nepripojený) maka11

    maka11
    može. ak postupuje podľa zákona a vychádza z katalógu pracovných činností kde je určené minimálne zaradenie do platovej triedy. Zaradenie do 11 bude alebo pri zmene pracovného zaradenia alebo pri zmene OŠ ak sú platové triedy jej súčasťou.

    zle zaradenie platovej triedy vo vykone prace vo verejnom zaujme

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.