Zavrieť

Porady

Narok na dovolenku pri zmene uvazku + POHODA

Zdravim,
chcela by som sa informovat, ako vypocitat narok na dovolenku. Zamestnanec mal 3 dni starej dovolenky. Uvazok mal povodne do 31.3,, za co mu prinalezala dovolenka 6,5 dna, cize spolu 9,5. Z toho vycerpal 5 dni. Od 1.4. ma uvazok skrateny na polovicu s tym, ze sa dohodol so zamestnavatelom, ze tu pocas mesiaca polovicu dni bude a polovicu nie. Cize nema pevne stanoveny tyzdenny uvazok. Ako mu mam vypocitat narok na dovolenku a ako mam tento divny uvazok nahrat do POHODY? Nie som mzdarka, ale zial ju prave zastupujem a nema mi kto poradit... dakujem moc!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Ja by som mu definovala kazdy den po-pia pol dnovu zmenu, s tym ze si bude vykazovat cerpanie nahradneho volna, ked tam nebude za dni, kedy tam bol na 2 jeho zmenach.
    A tym padom ma narok na rovnaky pocet dni dovolenk yak odoteraz, len dovolenka sa mu bude vyplacat za opolovicny pocet hodin.

    Narok na dovolenku pri zmene uvazku + POHODA

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.