Zavrieť

Porady

vypoved zmluvy internetoveho pripojenia

Dobry den

neviete mi prosim poradit ako by mala vyzerat zmluva na vypoved internetoveho pripojenia ?

dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    rada je offline (nepripojený) rada

    rada
    Ja si myslím, že musela byť uzavretá zmluva medzi dvoma stranami o internetovom pripojení a túto zmluvu treba vypovedať. Čiže termín zmluvu na výpoveď ja osobne nepoznám, ale výpoveď k existujúcej zmluve uvedenej v prvej vete je podľa mňa správne. Alebo sa mýlim ?
    Ak je to tak ako píšem ja, je potrebné si preštudovať predmetnú zmluvu a vyčítať z nej aké podmienky si strany dohodli k vypovedaniu zmluvy. V zmysle toho treba výpoveď naformulovať. Ak zo zmluvy nevyplýva špeciálna výpoveď je to jednoduché. Napr. Treba napísať iniciály oboch zmluvných strán. Vec : vpoveď zo zmluvy o internetovom pripojení;Uviesť kedy bola uzavretá predmetná zmluva. Odvolať sa pri výpovedi na príslušné ustanovenie zo zmluvy v zmysle ktorého sa výpoveď dáva a ku ktorému termínu; kde; dátum; podpis.

    saili je offline (nepripojený) saili

    saili
    ak máš zmluvu, tam by malo byť presne uvedené kedy može objednávateľ zrušiť zmluvu jej výpovedná lehota prípadne dôvody na jej výpoved a zrušenie.

    potom budeš postupovať takto:

    hlavička....tvoje meno.................................

    ADRESA FIRMY


    vec: odstúpenie od zmluvy (podľa toho ako ako sa to volá)alebo výpoved zmluvy


    Dňa ........ bola uzavretá zmluva " ......sem dáš presný názov zmluvy" medzi zhotoviteľom (uvedieš to tak ako je to v zmluve).................vypíšeš údaje o firme a objednávateľom.............tvoje údaje.

    saili je offline (nepripojený) saili

    saili
    toto je pokračovanie:

    v časti .... bod.... citujem " uvedieš za akých podmienok možeš zrušiť zmluvu a aj v akej výpovednej lehote"

    Týmto vypovedáme " Zmluvu..............................."

    S pozdravom



    meno a podpis.


    p.s. ak chceš pošli mi tú zmluvu v súkromnej správe a napíšem ti výpoved.

    vypoved zmluvy internetoveho pripojenia

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.