Zavrieť

Porady

cesta do Talianska iným smerom

dobrý deň,

rád by som sa opýtal, či máte niekto skúsenosti s cestou do IT nie pod diaľnici, Pôjdeme totižto z Rakúska z okolia Hallstattu a budeme smerovať do Barbiana, čo je pri Bolzane. Mapy google mi ukázali brutálny veľký oblúk na sever cez Salzburg, Nemecko, Innsbruck a smerom dole na juh, ale je tu aj iná trasa, nie po diaľnici, ide južnou stranou, je síce o hodinu dlhšia časovo, ale to mi nevadí. Ide mi o to, či je to normálna cesta a nie nejaká rozbitá okrska :-) je to smer Hallstatt- Sankt michael - Steinfeld - Lienz -Brixen - Klausen.
ďakujem za odpovede.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Uz si cestoval po Rakusku? Videl si tam nejaku rozbitu cestu?
    Ja este nie. Z mojich skusenosti, v AT su aj "dedinske" cesty v ovela lepsom stave,ako vela nasich hlavnych.
    Ja by som sa neobavala.
    Naposledy upravil arizona : 15.05.16 at 11:07
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    lujza.j Ja by som aj tak isla po dialnici..ak myslel ten velky obluk....jedine,ze by sa chcel kochat po dedinkach padetiatkou...
    arizona A preco nie? Ved ked je na vylete,po tych dedinskych cestach sa da vidiet vela krasnej prirody,mozno sa ustavia aj na nejake pamiatky pozriet a pod.Moznosti je vela...Prechadza cez zname turisticke oblasti s nadhernou prirodou,kde maju zimne sidla aj mnohe celebrity,takze je co pozerat
    lujza.j To ano ak si na vylete ano...ale ak sa preuvas...niekde +- na nejaky cas....tak som to ja myslela...
    arizona Dnes sa vsetci stale ponahlame.A z tych dialnic toho moc nie je vidiet. Nebolo prv cestovanie krajsie? Ja tiez rada volim cesty mimo dialnic,hlavne v krajinach,kde je co obdivovat. Jediny raz som cestovala na dovolenku busom.Sofer chcel usanovat za dialnicu, zabludil a tak nas terigal cez vseliake osady a ulicky doslova medzi domami,niekde cez Rumunsko. To bol zazitok!
    lujza.j Ja ked som si sama soferovala do HR...vdaka bohu za dialnice....unavena ako pes...ale nei ako moj...co chcel celu cestu soferovat....aj po hrozbou,ze sa sam seba priskti
      zbaliť

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    my sme išli minulý rok Taliansko cez St. Moritz a Chiavennu. Teda to nie je cesta, na ktorú sa pýtaš, len pridám našu skúsenosť. Išli sme cez Švajčiarsko. Už nikdy viac. Celé švajčiarsko uzávery na cestách, dlhé zápchy. Z diaľnice sme boli naučení, že každých niekoľko desiatok km odpočívadlo. Tu nič, naveľa sme našli jednu pumpu, ale WC ani náhodou.A v aute puberťáka, ktorý nutne potreboval na veľkú..... Len sme zastavili pri ceste, už sa na nás niekto vyrútil, že tam stáť nemôžeme... Zlaté diaľnice.

    Takže nakoniec z plánu, keď cesta mala byť dlhšia asi o 1 hodinu oproti diaľnici sme meškali 5 hodín.
    Je pravda, že potom som už bola múdra, google map tieto miesta s uzáverami ukazoval, ale porozumela som tomu až po jazde

    cesta do Talianska iným smerom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.