Zavrieť

Porady

zarucene prevonanie bytu

Viete poradit ale skutocne ucinny sposob ako prevonat byt? Skusali sme X sposobov a produktov, no nic nepomaha, resp. len kratkofdobo a malo ucinne.

Mame psa, tak nieco, co by pohlcovalo pachy a osviezilo cely byt. Nevravim, ze je tam zapach, ale hladam nieco co skutocne citit, ked clovek vkroci do bytu. Zatial sa nic neosvedcilo.

Este rozmyslam, ze skusit Ambipur ale neviem ci je to ucinne ako v reklame...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dmc je offline (nepripojený) dmc

    dmc
    také domáce pečené buchty "zaručene prevoňajú byt" a aj celý vchod.

    Hlasovalo 8 pouzivatelov

    Užitočné (8)
    Dav, Ing. Ľubomír Janoška, avalik, alaya1, arizona, babka - ježibabka, Žabinka, Oliwa
    8
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    babka - ježibabka A s domácim lekvárom. Mňam
    dmc ..... normalne som dostal chut...
    Oliwa Babka-ježibabka, buď taká dobrá, upeč tuto pre dmc...
    dmc ďakujeeeeem
    Wotan ano, ale len pokial ich nezjeme ja hladam trvalejsie riesenie
      zbaliť

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Hlavne nepouzivaj rozne vonave spreje,vonavky do elektriny, rozprasovace voni a pod. Je to dost skodlive,skodi to aj ludom,aj zvieratam.
    Ak psa a jeho brloh udrziavas v cistote a peries mu deku,tak by nemalo citit nic-teda "psinu".
    Niektori psikovia smrdia,ak ho krmis nekvalitnym,zvacsa hypermarketovym krmivom. Ak sa ti zda, ze hafan aj napriek dodrziavaniu cistoty ma divny pach,skus zmenit krmivo
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    lujza.j To s tym krmivom je naozaj pravda.....
    Wotan no nevravim ze pes smrdi, povedal by som, ze kazde zviera ma svoj pach, nie je to zapach, ale cudzi clovek ked vstupi, tak to predsa len trochu citi.. pes je samozrejme v cistote, krmiva obmiename
    lujza.j U mna nie je citit pes...moj pes nepachne ani ked si k nemu pricuchnem....ja by som krmivo nemenila....ak nema ziadne problemy....ako decko vyrastol na royalke....teraz arion....
    arizona Cim ho krmite? Ake konzervy, ci granule?
      zbaliť
    Wotan diky, nasiel som este taketo nieco, kde netreba ani naplne iba voda..ale to je dost drahe http://www.crystalhome.sk/kategoria/...ti-60m2-biely/

    fortunka je offline (nepripojený) fortunka

    fortunka
    Predpokladam, ze upratane, vyvetrane je... ambipur si este nskusal ale vyskusal si kadeco, tak co? )) Ja osobne neznasam tie veci do zastrcky, dokonca raz sa mi s tym nieco stalo a vytiekol mi olej na parkety a komplet ich znicil na tom mieste.

    Osobne poznam napr. znacku California scents, maju radu priamo pre domacnosti so zvieratami. Znamym sa osvedcili sviecky aromatizovane nejakou riadnou vonou (napr. kokos/vanilka a pod.), ale ty si to v tom priestore nevsimnes casom, lebo si na nu zvyknes.... Velka sviecka obyvacko-kuchynu prevonia uz len tym ze tam stoji na stole. Ale ci funguje aj na psa neviem. Vyberajte vone bez obsahu chemikalii, na prirodnej baze.. napr. vonne oleje a pod., sviecky sa vyraabju aj bez olova (Yankee Candle napriklad). Alebo napr. do vody na upratovanie nakvapkajte prirodny aromat. olej a upratujte s tym.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    lujza.j Yankee candle....juj paradne....len ta cena esencial olej...tiez treba kupovat....realnu cenu k.danej plodine.....ak vsetky stoja rovnako....od tych ruky prec...
    fortunka ja si objednavam 100% , niektore dokonca v "absolut" kvalite napr. jazmin a to je uz aj 20eur :/ co sa tyka yankee su drahsie ake tie najvacsie sa oplatia najviac a vydrzia... ambi a podobne som vypalila za par dni bez problemov a yankee ani nechyba ale zase nepalim to non stop
    lujza.j Kupit 100% urcite druhy.....tu na sk...neviem kde napr.tvoj spomenuty....dnes mi dosla kava..voni mnamkovo...kremik na telo bude fajny
    Tieto sviecky dohoria uplne az do dna...a este ostanu aj dozy....
      zbaliť
    10 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Oliwa Ja by som dala psa z bytu preč...
    Consultix Nieeeeeeeeeeee! Pes je sucast rodiny
    Oliwa V domčeku so záhradkou by mu bolo lepšie... a hlavne, mal by alibi...
    Consultix Spomenul som si na vtip:
    - Pan sused, aky je tu u Vas smrad...
    - To urcite ten pes!
    - Ale ved pes je vonku!
    - Vsak on pride dnu...
    lujza.j Moj sa.este nekupal... iba v mori a nesmrdi.....
    Žabinka aj naša psica sa kúpe len párkrát ročne, iba keď je špinavá.. a nesmrdí.. psom to asi nebude.. ale každý byt má svoj špecifický zápach..
    Oliwa Jáj Lui, ale Ty si extra kategória - mydlenička a mastičkár... Ty s tou Tvojou manufaktúrou všetko prerazíš... aj psie pachy...
    lujza.j Oliw...fakt nas labroš nesmrdi...ale je pravda,ze keby potreboval mydlo tak moje
    Oliwa Ja Ti verím Lui... ale zas na druhej strane - ťažko môže smrdieť niekto, kto si žije 24 h v kozmetickom salóne...
    Wotan esis marja..sak pisem, ze pes nesmrdi, ale pre cudzieho cloveka ked vstupi tak predsa len to zviera trochu citit, ci uz niekto ma macku ci psa ci hocico ine... aj ked ty vstupis do inej domacnosti, je tam iny vzduch ako u teba
      zbaliť

    zarucene prevonanie bytu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.