Zavrieť

Porady

Potvrdenie o príjme z Holandska - JAAROPGAAF - ešte raz

Ahojte, prešla som si snáď všetky témy ohľadom prekladu potvrdenia o príjme z HOlandska, no ja mám tam niektoré položky inak označené. Sú tam aj skratky, ktoré neviem, čo znamenajú a neviem, čo má ísť do slovenského DP. Prosím, ak viete, pomôžte mi.

Loon LB/PH to viem, že je hrubá mzda, ale čo znamenajú tie skratky
Ingehouden LB/PH to je Daň zo mzdy?
Verrekende Arbeidskorting to bude niečo, ako u nás NČZD?
Loon voor de Zorgverzekeringswet - základ pre výpočet ZP?
Werknemers Bijdrage Zvw - to môže byť príspevok zamestnancov na ZP? Ale je tam nula.
Werkgewers Heffing Zvw - a tu som stratená. Žeby odvody do ZP za zamestnávateľa?
WG bijdragen SV - toto čo môže byť? Žeby odvody do SP za zamestnávateľa?

Prosím ak viete pomôžte. Vopred Vám ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    mondes Ďakujem, aj toto som pozerala, ale tam nie sú výrazy ako Werkkgevers Heffing Zvw, alebo WG bijdragen SV. Podľa mňa to budú odvody do ZP a odvody do SP hradené zamestnávateľom, no nie som si istá. Zrejme to do DP asi ani nebudem uvádzať. Len potom neviem, čo z vyššie uvedeného budú tie odvody.

    migguell je offline (nepripojený) migguell

    migguell
    Ahoj/Dobrý deň, chcem sa spýtať ci sa ti podarilo vylúštiť tie skratky, pretože mám podobný problém.
    99zuka dobrý den prajem, viem, ze je starsi prispevok, ale mam otazku - do priznania sa pisu odvody tie ingehouden.... ale aj tie preddavky zamestnanca totaal premies werknemer.... dakujem
    misoft Otázky sa NEKLADÚ do už existujúcich otázok!!!!!
    Založ si novú otázku, riaď sa http://www.porada.sk/t216110-etiketa-porady.html - "Zadávanie otázok

    Otázky zadávam samostatne, nie v rámci iných otázok alebo debát."

    Potvrdenie o príjme z Holandska - JAAROPGAAF - ešte raz

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.