Zavrieť

Porady

Je moja SD karta odpísaná?

Dobrý deň,
Kúpil som si 32GB SD kartu lebo na internej pamäti telefónu som mal len 2GB [1,7GB] Na internete som si teda vyhľadal ako sa dá aplikácia kompletne presunúť na SD kartu. Písalo sa tam niečo o tom že ju mám rozdeliť na partície jedným programom, tak som to urobil. Postupoval som presne podľa návodu. Keď som PC reštartoval moju SD kartu nebolo možné si pozrieť, spýtalo sa ma to či to chcem formátovať tak som to dal urobiť, ale vypísalo mi to že to nieje možné dokončiť. Skúsil som to formátovať v mobile ale to isté. Keď som ju pripojil naspäť to PC tak ju Windows ani nerozpoznal, nedala sa formátovať, ako keby som ju ani nepripojil. Nenašlo ju ani v Správcovi Diskov. Je teda "mŕtva" ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Pekná blbosť - na SD karte v mobile deliť ju na partície. Uveď tú "aplikáciu", čo ti to "odporúčala". V Androide sa niektoré aplikácie dajú cez správu aplikácii jednoducho presunúť na SD kartu, niektoré však sa presunúť NEDAJÚ (ani tým "šikovným" programom - sú jednoducho súčasťou predinštalovaných aplikácii v Androide.
    Skús použiť na formátovanie toto: http://files.extremeoverclocking.com/file.php?f=197
    prípadne Gparted....

    Je moja SD karta odpísaná?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.