Zavrieť

Porady

Dom 16x9 do 75tis

Dobrý deň,

je reálne v dnešnej predraženej dobe postaviť dom 16 x 9 do 75tis? Pozemok je úplne rovina 30 x 27. orientacia vstupu severo vychod a vsetky izby su juho zapad. Cenu 75tis je pre nas maximum a 10tis ratam na sedacku, skrine, postele atd, takze uplne komplet maximum s provizornym plotom okolo domu 85tis. priblizny obrazok podorysu je v prilohe - moja amaterska tvorba. materialy obycajne, ziadne predrazene blbosti. strecha taktiez jednoducha, ziadne vycnelky. je mi jedno aky typ strechy, dolezita je vysledna cena, nemienim v tom dome byvat cely zivot, tak preto je cena dolezita... vopred dakujem za odpovede.
Projekt Slíž8 16x9.png  
buchač Vravíš o amatérskom nákrese, šak je v poriadku.
No počkaj si na projektovú dokumentáciu (podľa Tvojich požiadaviek) a uvidíš kalkuláciu.

Či sa dá alebo nedá, to si netrúfnem odpovedať.
No veľa záleží od rôznych faktorov...napríklad cena dopravy je vcelku solídna.
Nie raz je drahšia ako materiál samotný...poznám, generálkujem chalupu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Saver1 Drevo nie. Nikto ma nepresvedci. Otazka dom vs drevodom je u mna jasna.
    marleau potom sa nečudujte cene
    pavol54 Keď si vystriehne akciové ceny na stavebný materiál, druhá otázka je ako chce vybaviť dom technológiou
      zbaliť
    Príspevok zbalený
    spam

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.