Zavrieť

Porady

stavebna firma - odskodne ?

V kratkosti, stavebna firma mi odovzdala taky krivy poter, ze sa to dalo dorovnat len nivelackou. Mam celu fotodokumentaciu, k dveram ide poter do spadov, aby sa vobec dali otvorit. Po nich mala prist nova firma na obklad, lenze 15 firiem sa mi otocilo na dverach s tym, ze na taky poter odmietaju pokladat dlazbu. Za poter som firme zaplatila. Chcem naspat peniaze za odbabranu robotu, co mozem spravit ?
7 komentárov     zbaliť
ivka70 A reklamoval si ich pracu, ked si na to dosiel?
Tu nivelacku tam daval kto a kedy?
liviag akurat ju davaju, ale mam cely poter nafoteny + vela firiem naozaj odislo s tym , ze odmietaju položiť dlažbu
ivka70 Lenze ty si mala reklamovat okazite, nie dat inu firmu na to naliat nivelacku ..... teraz budes mat s reklamaciou problem ..... fotky nemusia stacit.
Ty si im mal dat sancu to v reklamacnom konani napravit.
Mal si reklamovat, ak by nenapravili, dat posudit znalcom, potom by si aj vysudil sposobenu skodu .... takto uz asi nic.
liviag no dlažba tam este nie je , zatial vyliali nivelak samozrejme nie vsade, len na 2 cm priehlbiny
ivka70 A preco si to nereklamovala pred tym naliatim nivecky? Alebo to robi ta ista firma?
liviag Pretoze povodna firma neberie telefon 2 tt a ja si nemozem dovolit cakat..
ivka70 Aj ked nikto neberie telefon, treba ich nahanat, podat reklamaciu ....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

    Oliwa
    Nechápem, prečo si vôbec firme zaplatila, ak tam nechali 2 cm priehlbiny viditeľné voľným okom. Mala si trvať najskôr na odstránení nedostatkov a ten nivelák Ti tam mali spraviť oni. A volať 15 firiem... to akože fakt?
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    liviag Ja som volala podlaharov na dlazbu a nikto nechcel robit
    jslancik u teba bude ale asi aj iný problém, nakoľko naliať nivelák je otázka pár eur a pár hodín roboty. aby to odradilo 15 partií sa mi nezdá ani trocha. Jedine, ak by to NIEKTO nechcel zaplatiť, alebo ja už neviem.
    liviag ved práve čakam ako sa firma postaví k zaplateniu tej nivelačky, ale z rozhovoru mi dali jasne na javo, že to nie je ich vec už , ale moja
      zbaliť

    stavebna firma - odskodne ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.