Zavrieť

Porady

Členstvo v organizacii

Chcem sa spýtať ako mám postupovať, ak som už vyše roka nie som členom organizácie a na obecnej stranke má stále vedu aj keď som nie som ich člen mal som tam funkciu velitela mam na to školenie.Žiadal som starostu aby to upravil a on odmietol.Organizácia nema na tuto funkciu nikoho vyškoleného a moje meno len vyuzivaju na túto funkciu.Ďakujem!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    eronika1 je offline (nepripojený) eronika1

    eronika1
    Doporučujem napísať oficiálnu žiadosť, ktorú je potrebné poslať ako doporučený list alebo list do vlastných rúk, aby ste mali doklad o zaslaní na uvedenú adresu. Obecný úrad je povinný na každú žiadosť do určitého počtu dní (väčšinou je to 15 - 30 dní) zaslať svoju odpoveď. Ak nie ste členom organizácie a stále Vás tam vedú, tak im iná možnosť na odpoveď, ako že Vás vyškrtnú neostane. I keď to neznamená, že Vás nevyhľadá starosta a nebude to chcieť riešiť s Vami osobne a inak, keďže nemá za Vás náhradu. Ak už nechcete, aby ste tam figurovali, tak nestiahnite svoju žiadosť. To je jediné riešenie - všetko musí ísť oficiálnou cestou. Ja som sa už poučila a všetko riešim zásadne takto.
    Inak mal by si mať v rukách aj nejaký oficiálny dokument, že už nie si členom organizácie. Ten doporučujem v kópii priložiť k žiadosti o vyškrtnutie tvojho mena z webovej stránky.

    Členstvo v organizacii

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.