Zavrieť

Porady

Po obnovení počítaču do továrenských nastavení nefungujú reproduktory čo s tým ?

Dnes som si obnovil PC do tovarenských nastaveni ale len tou základnou funkciou tak že som si nechal osobné údaje. Od vtedy reporoduktory nevydávajú zvuk a ani ich PC neregistruje ako že su pripojené, ale ked pripojím sluchadlá tie idú hned. Ovladače som nainštaloval. Aby som bol presný " nie sú zapojené žiadne reproduktory ani sluchadlá". WIN 10
5 komentárov     zbaliť
misoft Málo údajov. Aké továrenské nastavenia, aký OS? Máš aktuálne ovládače na daný OS? Pokiaľ si prechádzal na W10 - odporúča sa zálohovať svoje dáta a vykonať ČISTÚ inštaláciu OS.
Dušan Štefánek windows 10 neprechádzal som na nový WIN len so ho obnovoval na továrenské nastavenia, ovládače su aktuálne ,
misoft Aktualizácie sú všetky? Mimochodom - skontroluj si nastavenia zvukového zariadenia a ktoré je ako predvolené.
Dušan Štefánek Práve som si požičal externu zvukovu kartu a cez nu mi zvuk na reprakoch ide čo to pre mna znamená ?
misoft Len to, že ext. zvukovka cez USB dostáva signál a dáta cez USB a nie cez zbernicu v PC. Inými slovami - dostáva zdroj inou cestou.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    hľadaj Control Panel je tam množstvo ikon, najdi skupinu Sound alebo niečo so ovladačmi ktoré ako tvrdíš si nainštaloval a precízne to nastav... prípadne si prever v BIOS-e či si zapol/nevypol zvuk z MB

    Po obnovení počítaču do továrenských nastavení nefungujú reproduktory čo s tým ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.