Zavrieť

Porady

Svokrin jazyk - Čo mám s tymto robiť ?

Pozrite čo mi rastie z kvetu svokrin jazyk.mam to nechať tak alebo odstrihnúť?
Naposledy upravil ivka70 : 18.06.16 at 12:42
IMG_20160618_102314.jpg  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

    Terezia13
    určite by som to zo zvedavosti nechala, pestovala som dlhé roky tieto rastliny, ale toto sa mi na nich nevytvorilo, možno korene pýtajú väčší kvetináč

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Je to novy listok. Ale rastlinka by potrebovala asi rozsadit,dat do vacsieho kvetinaca. A spociatku aj nejaku palicku ako oporu

    Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

    Som Anika61
    Určite nerobiť nič ani nechytať...ani nepresadzat...možno máš šťastie a uvidíš ako kvitne svokrin jazyk",ktorý kvitne zriedkavo..a mnoho ľudí ani nevie,že kvitne.....a možno je to len degenerovany list...
    Som si to zväčšila :-) a opravujem sa...je to len list,ktorý má nedostatok miesta v kvetniku tak rastie bokom"...arizona má pravdu,presadiť do väčšieho
    Naposledy upravil Anika61 : 19.06.16 at 14:57
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    arizona http://zahrada.artmama.sme.sk/izbove...-svokrin-jazyk
    natasam90 Uz mi kvitol trikrát a ináč kvitne.zo stredu vychadA taká tenká stonka ktorá kvitne bielymi kvetmi a je veľmi aromatické.toto by som skôr povefala že nemajú kde rast korene tak vyšlo hore.asi ho presadim
    arizona Preto som prihodila link na obrazok,aby bolo vidiet,ze stonka kvetu je ina,ze toto u teba je list,nie kvet. Kvetina ma uz malo zeminy a maly kvetinac,preto listy padaju,asi maju iba plytke korene,kedze nemaju dostatok miesta na hlbsie zakorenenie,aby listy udrzali stabilitu.
    Anika61 Áno máš pravdu...list to bude :-)treba presadiť do nizskeho širšieho kvetnika
      zbaliť

    Svokrin jazyk - Čo mám s tymto robiť ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.