Zavrieť

Porady

hpqdirec.exe

Dobrý deň prajem! Chcel by som poprosiť o radu.Mám tlačiareň HP photosmart C5280.Po nainštalovaní som mal na prac.ploche jej ikonu.Nejakým spôsobom sa z plochy stratila a snažil som sa ju tam odniekadiaľ dostať.Na starom booku som zistil v program files : HP /digital imaging/bin/,že po kliknutí na hpqdirec sa tá ikona otvori.Na novom booku,ale v program files som hpqdirec nenašiel..Kde mohla nastať chyba a ako sa dá opraviť?Či len preinštalovať? Vopred ďakujem!!!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Môžeš najskôr dať cez Prieskumníka vyhľadať ten "hpqdirec.exe" a keď ho nájde, dať vytvoriť zástupcu na plochu.
    Mimochodom - na tej ploche bola len ikona zástupcu toho programu. Takže program zaručene v PC bude.
    Ak však ten program nenájdeš, potom odober tlačiareň zo systému. Nainštaluj znova tlačiareň PODĽA návodu (ak je USB - najskôr ovládače, potom sa pripája tlačiareň), nechať doinštalovať obslužný program (lebo toto sa ti prakticky "stratilo").
    kozlíček Ďakujem!!!!!!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.