Zavrieť

Porady

Tlačiaren canon 5250

Dobrý den , ahojte !
Chcela by som sa opýtat , že ako si viem nastavit tlačiaren bezdrôtovo a napriklad aj z troch počitčov tlačit ? tlačiaren canon 5250 s wi-fi na tlačiarni je display tam som v nastaveniach vyhladala wi-fi potom seba , teda môj wifi kod , zadala som ako treba a pekne svieti modre wi-fi prišla som k notebooku a chcem tlačit a tlačiaren vôbec nič....
Naposledy upravil verads : 29.06.16 at 11:50
5 komentárov     zbaliť
misoft Pokiaľ by sa mala tlačiareň používať pre viacej PC, musí byť v sieti - ako samostatný počítač sa bude hlásiť. Zároveň (nepoznám túto tlačiareň) sa musí na nej v sieti nastaviť i zdieľanie - t.z. že musí komunikovať obojsmerne s každým PC v sieti. PC tiež v sieti musia mať povolené zdieľanie.
Bolo by vhodné, aby tlačiareň mala v sieti pevnú IP (aby ostatné PC boli presmerované na ňu a jej IP)
verads práveže také nikde nevidím , že zdielat, pc rozozna tlačiaren a mám teraz nainštalovanu len túto tlačiaren ako jedinu, su tam aj take možnosti , že WPA2-PSK tak som nastavila . ale nič
misoft A nainštalovala si ovládač tlačiarne na svojom PC? Pri inštalácii by sa malo nastaviť i pripojenie cez router nastavením IP adresy.
Potom Pridať tlačiareň - Miestna tlačiareň - Pripojenie: Local Port TCP/IP - IP tlačiarne (zistíš v routeri, akú jej pridelil).
A toto urobiť u každého PC.
verads PFUU, nerozumiem presne , ale na PC mám nainštalovanu tlačiaren a v tlačiarni je aj IP všetko , škoda , že neviem ako sem vkladat obrazky vyfotila by som to , no ten Locall port by som asi nezvládla . Ked nezasuniem kabel k PC stale mi vypisuje , že nech zapojim kabel usb lebo je off
misoft http://www.canon.sk/support/consumer...nection_setup/
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Tlačiaren canon 5250

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.