Zavrieť

Porady

DP - aké kroky nasledujú?

neplatca DPH. r.2013 strata 111eur, r. 2014 dan 391eur, mám nahodené všetky doklady, skontrolovaná hlavná kniha=OK, čo mám urobiť ďalej? napr. predpis licencie cez ID, nejaká výsledovka (z nej vyplynie HV), vyplnenie DP ..
prepáčte prvotný chaotický popis. ďakujem
Naposledy upravil startrun42195 : 29.06.16 at 12:51 Dôvod: chaotická opis
Orsz a za roky 2013, 2014 ste si to robili vy? to je zložité takto vysvetlovať kroky ... keby to bolo také jednoduché tak si to všetci robia sami
startrun42195 nerobila, to by som tu dnes netrapošila (čo sa mi evidentne darí ... jednoducho som bola hodená cez palubu a plávaj. OK podám asi hocičo a po lete to nejaká skúsená účtovníčka opraví na opravné. Ďakujem za Váš čas.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Orsz je offline (nepripojený) Orsz

    Orsz
    dosť chaotické ... predpis dane sa neúčtuje 429/431, ale 591/341 ... no v každom prípade nestačí len uviesť daň, ale výsledok pred zdanením, po zdanení .. a aký zostatok vediete na účte 341

    zk24 je offline (nepripojený) zk24

    zk24
    Nakopnuť dalej v čom? Co vlastne robíte? Idete robiť učtovnu zavierku, či už otvarate rok 2016? Som to nepochopila z vašeho zadania, okrem ineho ako píše Orsz s tým predpisom dane...

    DP - aké kroky nasledujú?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.