Zavrieť

Porady

Ako začať podnikať?

Zdravím potrebovala by som od vás radu. Chcela by som začať podnikať, len neviem čo mi všetko treba vybaviť. Ako mám začať? Som v tom stratená Potrebovala by som niekoho, kto mi povie krok za krokom ako mám postupovať. Ďakujem
kopretinka krok za krokom? len tak zadarmo?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    veľmi, veľmi, veľmi, veľmi všeobecne a nekonkrétne zadaná otázka. napíš, čo potrebuješ vedieť, a čo už vieš, a môžeme radiť. Nevieme nič. nevieme, či radiť o založení sro, alebo živnosti. nevieme, v čom chceš podnikať - aby sme ti poradili, čo v tej oblasti potrebuješ vybaviť. či chceš sekáč, potraviny, krčmu, reštiku, stavebniny, murárčinu, hodinového manžela (manželku - to by bolo "originál" ), alebo hocičo iné. Najťažšie a najkomplikovanejšie je robiť v oblasti spracúvania či predaja potravín, tam potrebuješ najviac povolení a vybavovačiek.
    dobrý začiatok je hľadanie informácii na internete (nie kladenie takýchto otázok). O podnikaní a jeho začiatkoch je množstvo stránok, cez ktoré sa môžeš postupne prelúskať. a keď budeš mať nejakú "zapeklitú" otázku, tak nech sa páči, šup sem s ňou na poradu.
    veronicka51 Praveže neviem o tom vôbec nič. Chcela by som si na začiatok založiť živnosť. Malo by isť o obchod s oblečením, nie sekáč.. všetko by som si dovážala zo zahraničia.
    arizona Ked pises, ze o podnikani nemas ani paru a ani google ti nepomohol v rozhlade,odporucam sa prihlasit na nejaky vhodny kurz.To ti urcite pomoze

    Ako začať podnikať?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.