Zavrieť

Porady

Absencia

Dobrý deň,
prosím Vás.. Zamestnanec má od 16.6.2016 vykazovanú absenciu.. Na Sociálku sme dali prerušenie od 16.6., do ZP 2N Z .. Trvala viac ako dva týždne, dozvedeli sme sa, že išiel pracovať do zahraničia.. Na víkend však prišiel, konečne vedúcemu zamestnancovi zdvihol telefón a v nedeľu prevzal osobne okamžité skončenie pracovného pomeru.. Chybu si uznal.. Takže povinnosti zamestnávateľa sú:
Sociálna poisťovňa:
RLFO: Prerušenie - dátum zániku prerušenia - nedeľa (deň prevzatia)..
RLFO: Odhláška - nedeľa (dátum prevzatia)
Zdravotná poisťovňa:
ZP: 2 N K - nedeľa (deň prevzatia)
ZP: 2 K - nedeľa (deň prevzatia)

Chcem sa uistiť, či je to takto správne...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sophya je offline (nepripojený) sophya

    sophya
    Socialka je spravne, ale ked som v maji v zdravotke (Dovera) nahlasovala absenciu tak ako uvadzate (2N K aj 2 K k rovnakemu datumu), nespracovali sa oznamenia spravne. Tak som si postup overovala a vysvetlili mi to nasledovne (pouzivam Vase datumy):
    pre zdravotku pracovny pomer konci poslednym dnom, kedy zamestnanec pracoval (15.6.) - takze nahlasenim 2N Z k 16.6. system automaticky ukoncil pracovny pomer k 15.6. Nemala som teda podavat 2 K, iba ukoncit absenciu k 3.7. (a v pripade, ze by pracovny pomer pokracoval, nahlasit 2 Z k 4.7.)

    Je to z dovodu, ze pre zdravotnu poistovnu sa absencia "tvari" akoby nesuvisela s pracovnym pomerom - podobne ako ukoncujeme pracovny pomer pri RD a po navrate do prace ho znovu nahlasujeme ako novy (hoci v socialke je to len prerusenie v ramci jedneho aktivneho pracovneho pomeru).

    Ale ked si zavolate na infolinku do konkretnej ZP, isto Vam poradia - mne vzdy ochotne odpovedali...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.