Zavrieť

Porady

Na monitore PC mám stále tabuľku, kde je napísané LUMINACE. Ako ju odstrániť?

Ahojte poraďáci!
TAbuľka je tmavomodrej farby. Je tam asi požiadavka na nastavenie kontrastu. Ale je tam hodnota 0. Nedá sa mi tam dostať tak, aby som to nejako nastavila. Ďakujem za radu!
Zllata
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    k-amen31 je offline (nepripojený) k-amen31

    k-amen31
    na mojom monitore sa takéto okno dá zapnúť a vypnúť tlačíkom "menu" na pravej bočnej strane monitoru

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Niektoré monitory k PC majú buď dole na ráme, vzadu, vpravo, alebo hore sadu tlačidiel - z nich jedno môže byť na zapnutie monitora, potom sú tam dve pre pohyb v ponuke a ďalšie pre výber v ponuke a potvrdenie v ponuke (niekedy označené Menu/ Setting). Takže týmto sa dostaneš do ovládania funkcií a nastavení samotného monitora (a hodnoty a funkcie sa zobrazujú na monitore - tzv. OSD - On Screen Display). Takže týmto vstúpiš do menu , nájdeš kontrast a len potom vyberieš a potvrdíš nastavenie - a predpokladám, tým istým by si sa dostala do normálneho režimu (niekedy sa monitory samostatne po určitej dobe samé vrátia do zobrazovacieho režimu)
    Ak zistíš, čo máš za monitor (výrobca, značka, typové označenie) na Googli si vyhľadáš i spôsob, ako sa nastavuje a čo ktoré tlačidlo značí....
    Príklad

    Na monitore PC mám stále tabuľku, kde je napísané LUMINACE. Ako ju odstrániť?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.