Zavrieť

Porady

Opakovanie fyzických testov

Dobrý deň,
mám na vás otázku. Chcem sa dostať k policajtom. Prešla som cez pohovor, urobila som psychotesty, lenže pri fyzických testoch som neurobila plávanie, zvyšok disciplín som urobila na pomerne vysoký počet bodov. Chcela by som sa teda opýtať po ako dlhom čase sa dajú zopakovať fyzické testy (teda či sa to vobec dá), a ako mám postupovať. Mám napísať odvolanie?
Naposledy upravil ivka70 : 12.07.16 at 09:53 Dôvod: vratenie vymazanej otazky
3 komentárov     zbaliť
kn-alka však si prečítaj podmienky prijatia, ani si neuviedla, kam si sa hlásila, na aký pohovor, to si myslíš, že všade sú rovnaké podmienky?
katkabanskabystrica Pardon, doplnila som to. Chcem robiť policajtku v banskobystrickom kraji.
ivka70 Asi do Kaviarne porady, ked to tam zaradila
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dmc je offline (nepripojený) dmc

    dmc
    .....možno je dobre že si nespravila. Nikdy nevieš - kam ťa život zaveje.
    Naposledy upravil dmc : 12.07.16 at 11:40

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Na ziskanie 1 bodu musis zaplavat akymkolvek sposobom 100 m za 5 minut.
    Ostatne body mozes ziskat na inych disciplinach.

    Ak ti pride rozhodnutie o neprijati, urcite tam bude aj klauzula o moznosti ci nemoznosti sa odvolat, tak podla toho postupuj.

    Ak si nepresla fyzickymi testami, podla mna jedine sa mozes prihlasit na dalsie kolo a cele prijimacie konanie si zopakovat.
    Na fyzickych testoch vypadava 1/3 uchadzacov.
    Tak to plavanie trenuj.

    sosak je offline (nepripojený) sosak

    sosak
    Ak si spravila ostatné disciplíny vo fyzických testoch tak nemusíš nutne opakovať fyzické testy. Stačí, ak sa zmestíš do tabuľky noriem a bodov v celkovom ohodnotení vo svojej vekovej kategórii:
    https://www.google.sk/url?sa=t&rct=j...4I9aE66h_-ITHg
    Doplnenie: V každej disciplíne musíš mať aspoň 1 bod.
    Naposledy upravil sosak : 12.07.16 at 12:14
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    ivka70 Musi vediet plavat a ziskat aspon ten 1 bod za dosiahnutych 5 minut na 100 m plavania. Ak ma viac minut, nesplnila podmienku:
    "V kazdej disciplíne musí uchádzač získať minimálne jeden bod, aby bol úspesny."
    sosak V tom prípade ak nezískala v plávaní aspoň 1 bod tak nespravila fyz. testy.
    Ing. Ľubomír Janoška A keď neviem vôbec plávať, nemôžem robiť vyšetrovateľa na kriminálke, za mrežami?
    ivka70 Nie, maju to aj na stranke ministerstva, musis vediet plavat ......
    Ing. Ľubomír Janoška asi to prehnali s pozeraním komisára Rexa
    dmc ja myslim ze si to zo sledovanim komisara Rexa prehnal niekto iny
      zbaliť

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Odvolanie nepomôže, presnejšie v tomto prípade ani niet o čom.
    Pre prijatie k PZ je potrebné splniť všetky podmienky a tie predsa dopadli, ako dopadli.
    Dáva sa nová žiadosť o prijatie...a so všetkým všudy. ALE čím skôr, tým lepšie, pokiaľ sú v platnosti všetky prílohy. Týka sa to hlavne psycho vyšetrenia a registra trestov.

    Niečo sa už preberalo tu... http://www.porada.sk/t85414-ziadost-...usnika-pz.html
    katkabanskabystrica Ďakujem. Dnes mi volali z PZ, že možem opakovať fyzické testy znovu na ďalšom kole, keďže v ostatných disciplínach som mala nadpriemerný počet bodov...
    ivka70 vidis, tak dovtedy kurz plavania a das to ?

    Opakovanie fyzických testov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.