Zavrieť

Porady

Makro - po ZARADENÍ riadka automaticky hodiť na nasledujúci nový riadok do bunky konkrétneho stĺpca VYRIEŠENÉ

Ako dosiahnúť, aby ma po kliknutí na tlačítko Zaradiť, automaticky hodilo na nasledujúci nový riadok do stlpca B. Teraz keď kliknem na tlačitko Zaradiť, tak ostanem na poslednej bunke v stlpci I a potom musím ručne sa presunúť buď šípkami alebo myšou (ešte je to možnosť nový záznam, ale to nechcem, lebo to je za o kliknutí)

Mám excel 2003

VYRIEŠENÉ

makro funguje - vložené do existujúceho makra v tlačítku ale bez prvého a posledného riadku riadku Sub PoslRiadok (), End Sub
Naposledy upravil Kabaka123 : 25.07.16 at 09:57
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    excel.sk je offline (nepripojený) excel.sk

    Lektor kurzov Excel excel.sk
    .
    Sub PoslRiadok()
    Range("B11").Select
    Selection.End(xlDown).Select
    ActiveCell.Offset(1, 0).Range("A1").Select
    End Sub
    .
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Kabaka123 makro som vložila do súboru, ale nefunguje mi... stále ostáva na poslednej bunke
    excel.sk no, treba aj to makro na tlacidlo priradit (assign macro),

    ci makro funguje skuste cez ALT+F8, mne to funguje (alebo cez ALT+F11 do editoru, nastavte sa hocikde do makra a F5 spustite)

    pripadne dajte iny nazov, ak ste stary kod nenahradili tymto novym
    Kabaka123 OK, už to funguje, vložila som to do existujúceho makra....bez prvého a posledného riadku... Vďaka
      zbaliť
    Kabaka123 dobrý deň .... ja som to nebola... ja som nevhodné nedala
    Kabaka123 22.07.16 18:01 priradil do Porady

    Makro - po ZARADENÍ riadka automaticky hodiť na nasledujúci nový riadok do bunky konkrétneho stĺpca VYRIEŠENÉ

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.